Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha nem hívnak meg a szalagavat...

Ha nem hívnak meg a szalagavató utáni bulira sőt nem is szólnak róla, kérjem ki magamnak miért nem vagy maradjak kussban és vonjam meg a vállam?

Figyelt kérdés

Szalagavató, oda hivatalos vagyok ill oda meg se kell hívni senkit. Utána mint kiderült lesz egy buli másik helyszínen (afterparty a hunglisht beszélő nagyarcú barmok kedvéért). Engem meg se hívtak rá nem is szóltak hogy lesz, a gondnoktól tudtam meg! Még ő is tudja, az 50+-os gondok akinek annyi köze van hozzá hogy semmi. Én, aki az osztály tagja vagyok, nem tudtam róla.

Nem is akarják hogy ott legyek ez 100% mert kiderült erre a bulira külön pénzt szednek be, hozzám nem jöttek oda pénzért, tehát eleve úgy vették hogy nem jövök.


Szerintetek kérjem ki magamnak a dolgot vagy szarjak az egészre?

Tisztázzuk: eszembe se jutna elmenni egyébként, a szalagavatóra is csak azért megyek mert „illik”.

De így hogy nem szólnak ez bánt. Semmibe néznek? Ezek szerint igen.

Mondjuk én is őket, szóval kvittek vagyunk.


2015. jan. 26. 13:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, semmibe néznek. Ne szólj érte, semmi közöd hozzájuk. Azt se értem ,hogy szalagavatózni miért mész csak azért mert "illik"
2015. jan. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Na akkor ketten vagyunk akik nem értjük.

Az egész szalagavatót nem értem, de anyámék akarnak látni engem táncikálni meg kamerázni hogy aztán szipogva mesélhessék a rokonoknak, hogy nézd itt a pistike a kis fiacskám aki 18 lett és nézd milyne szépen táncol.

Hagyomány, tradíció ennyi. Értelmét ne firtassuk mert akkor megkérdem az összes többi szarnak mi értelme? Szül nap karácsony stb-mi a szarnak?

2015. jan. 26. 13:15
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem úgy tűnik, hogy nem a szíved csücske ez az osztály.

Én tojnék az egészre a helyedben.

2015. jan. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Gondolom azért nem szóltak, mert - úgy veszem ki a szavaidból -, hogy a szalagavatóra se nagy kedved van elmenni. Egyébként nekem is rosszul esne.

Óvatos kérdésekkel azért megpróbálnám kideríteni az okát.

2015. jan. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Olvasd el légy szíves, milyen hangnemben irkálsz itt. Nem az a baj, amit írtál, az egy vélemény, teljesen rendben van. Hanem ahogy írtad.


Ha koppan nálad, akkor megérted, miért nem hívtak. Ha nem leírom: ha szigorúan csak abból indulok ki, amiket és ahogy leírtál itt, egy arrogáns ember vagy. Az ilyen pedig nagyon nemkívánatos szokott lenni semmilyen társaságban.

2015. jan. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk nem tudom, ezt az infót hogy tudtad blokkolni, nálunk ofőn beszéltük meg az after részleteit. Lehet, hogy csak elfelejtettek meghívni. De ha amúgy sem mennél, akkor szerintem kár ezt számon kérned rajtuk, csak magadat égetnéd vele.
2015. jan. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom a 4 év alatt nem igazán voltál részese az osztály szociális életének, ebből feltételezték, hogy úgy se jönnél és gondolom nem is igazán kíváncsiak rád. Sajnállak de szerintem vond le a következtetést és az egyetemen majd újrakezdheted a dolgokat.
2015. jan. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Mi ilyen nagyon modern suli vagyunk. Nálunk nincs már of óra.

Nálunk csak tanári admin óra van havi 1x 30 perc.


"nálunk ofőn beszéltük meg az after részleteit."

2015. jan. 26. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!