Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegye, a többi lent?

Lajli13 kérdése:

Mit tegye, a többi lent?

Figyelt kérdés
Az történt, hogy volt egy papír, amin egy táborra lehetett jelentkezni és én beadtam. Ezután kiderült, hogy a táborba rajtunk kívül még 2 osztály akar jönni és én az egyiket utálom. Tehát ezek után kaptunk még egy nagyobb lapot, amit vissza kellett volna vinni, de én már nem akarok menni a táborba, így nem vittem vissza. Mikor kiderült és én mondtam, hogy elfelejtettem, meg amúgy sincs sok kedvem menni akkor teljesen kiakadt és elkezdett velem ordibálni a tanár. Utána ofőn az ofőm is elkezdte, hogy milyen gyökér vagyok stb. Amikor meg vége lett az órának, azt mondta gondoljam meg és inkább menjek el. De a másik tanár már az egész sulinak kibeszélt és azt mondta az ofőm, nem akarom tudni, miket mondanak rólam a tanárok. Pedig nem tettem semmi rosszatt. De most minden tanár tök gyökérnek tart és azt akarja, hogy menjek el. Nekem viszont még mindig nincs kedvem, mit tegyek? Lehet nem tűnik nagyon gáznak, de az a szitu.

2015. febr. 2. 15:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Elég gáz a szitu és tényleg elég gyökér módon rendezted el a dolgot, egyszerűbb lett volna megmondani amikor kiderült, hogy neked mégsincs kedved elmenni és nem csak nem vinni vissza a papírt... Valószínűleg lefoglalták már a szállást, étkezést, buszt és így, hogy te nem mész van egy üres hely, amit ugyan úgy ki kell fizetni és ezért szeretnék, hogy menj el.


Keress valakit magad helyett, aki elmegy, ha ez a probléma, vagy ha mégis elmész, akkor pedig kerüld el az utált osztályt, amennyire csak lehet és érezd jól magad a többiekkel.

2015. febr. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat. Lehet, hogy kifelejtettem, de én mondtam a taárnak, hogy nem biztos, hogy megyek. Meg amúgy is még nem foglaltak le semmit és ha kellene én kifizetném.
2015. febr. 2. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!