Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek? Már belefáradtam!

Mit tegyek? Már belefáradtam!

Figyelt kérdés
Kellene 1 hét pihenő, hogy tudjak pihenni, 5-ös tanuló vagyok, kitűnő, de már kezdek belefáradni a sok tanulásba, és kezdek lerontani. A felvételim se lett a legjobb, jobban szoktam teljesíteni! A szüleim válása is bezavar. Mit tudok tenni?
2015. febr. 2. 15:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbálj többet aludni, korábban lefeküdni és inkább még iskola előtt felkelni, ha nem fejezted be a tanulást, házi írást.
2015. febr. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hányadikos vagy?
2015. febr. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
47%
1 hét után marha sokat kéne pótolnod, avval se lennél előrébb. Mindjárt tavaszi szünet, nem kell ennyit rinyálni az iskola miatt. Rajatd kívül milliók túlélték és megcsinálták, ennyire nem tragédia közel sem.
2015. febr. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tavaszi szünet április elsején..
2015. febr. 2. 15:36
 5/5 anonim ***** válasza:

Vitaminok segítenek vitalitásban. MagneB6 segít az idegeknek, ha nagy terhelésük van. Omega3 segít az idegeknek, az agynak a gondolkodásban, ha nem akarsz tabiban, vedd be természetesen: olajos halak, mandula, dió, tökmag.


Az élet kemény. Küzdj! Ezek segíthetnek.

2015. febr. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!