Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért nevetnek ki órán a...

Miért nevetnek ki órán a lányok ha a tanár kérdez engem én meg normálisan válaszolok, elmondom, amit tudok?

Figyelt kérdés
Van egy két lány az osztályban akik igazából tojnak mindenre csak dísznek járnak be de akkor mégis miért pont ők nevetnek rajtam??
2015. febr. 5. 19:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Próbáltad már megkérdezni tőlük?
2015. febr. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Mert nyominak gondolnak
2015. febr. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
65%

ha odamesz hozzajuk es megkerdezed miert nevetnek, a budos eletben nem fognak leszallni rolad, azt garantalom :)


azert nevetnek, mert ok azt hiszik magukrol, hogy menok ha nem tanulnak es deviansan viselkednek.

ne torodj veluk, te csinalod jol. ok meg majd idovel rajonnek, hogy mit is kellett volna igazabol tenniuk.

2015. febr. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
11%
mert még szűz vagy :)
2015. febr. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 PearlDiver ***** válasza:
100%
Te meg kinevetheted őket amikor őket kérdezik és nem tudnak semmit.
2015. febr. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Őket meg sem kérdezik...
2015. febr. 6. 08:46
 7/8 PearlDiver ***** válasza:
Sajnos nincs jobb ötletem mint hogy nézd őket levegőnek és ha idétlenül röhögnek, engedd el a füled mellett. A céljuk az hogy megalázzanak, mivel irigyek hogy te okosabb vagy náluk. Ha láthatóan nem érik el a céljukat, bele fognak unni.
2015. febr. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért törődsz a véleményükkel? Ne tedd.


17/L

2015. febr. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!