Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek mit tegyek?

Darkness10 kérdése:

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Iskolát váltottam mert ahova még régebben jártam az szó szerin t egy állatkert volt. Szóval szeptember óta már másik suliba járok. Aztán a régi iskolámból átjött egy másik lány és pont abba az osztályba került ahova én is járok: A csaj igazából egy hülye pi*** és amióta újra bekerült a képbe mindent tönkre tett. Szerelmes vagyok egy fiúba és nagyon úgy tűnik, hogy az a fiú akibe szerelmes vagyok az most összejött azzal a rib***-al. Általában nem szoktam csúnyán beszélni de most úgy érzem ki kell magamból eresztenem a gőzt! Szerintetek mit tegyek? 13/L

2015. febr. 7. 14:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez a lány piszkált téged az elöző sulidban?
2015. febr. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

miért kell az embereket az állatokhoz hasonlítani????az állatok felsőbbrendű lények

Az meg már a te bajod ha nem tudsz egy pasit meszerezni

2015. febr. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem piszkált de nagyképű és bunkózott az emberekkel. Most itt visszafogja magát, de kíváncsi vagyok meddig bírja. Állandóan miniszoknyákban meg kivágott pólókban járt, mivel olyan suliba járok ahol meg van szabva hogy mit lehet felvenni ezért természetesen már nem hord ilyeneket. Egyébként 2-es válaszoló hidd el hogy ha te is abba suliba jártál volna 2 évig megértenéd mért hasonlítom állatkerthez...
2015. febr. 7. 15:11
 4/6 anonim ***** válasza:
Minden suli allatkert
2015. febr. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Felejsd el. A ribi után én már nem járnék vele. Inkább a tanulással foglalkozz!
2015. febr. 11. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ha a fiú összejön a lánnyal, az őt minősíti. Mondjuk a te korodban még nem venném ezeket a dolgokat túl komolyan. :) A lánnyal meg ne foglalkozz, próbálj egy jó baráti társaságot találni, aztán már észre se fogod venni hogy ott van.
2015. febr. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!