Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nektek osztálytársakkal...

Nektek osztálytársakkal osztállyal mi volt a legrosszabb élmény? Közösítettetek ki már valakit? Van különc az osztályodban?

Figyelt kérdés

volt már aki nagyon írótált? mit csinált? ti hogyan reagáltatok?


kort és nemet is légyszi ja és hogy milyen intézmény (ált. is v. Gimmi netalán Egyetem) köszi :)



2015. febr. 11. 19:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem elsőtől kezdve kiközösitettek habár így utólag vissza gondolva a tanár utáltatott meg az osztállyal. Rengeteg kellemetlen élményem volt legjobban azok fájtak amikor egyes foglalozásokban csak úgy nem engedték ,hogy részt vegyek pl.: Farsangon voltak csapatok és játékos feladatok melyek során pontokat lehetett szerezni a csapatnak ,én persze mivel "béna" voltam sose játszhattam. Az osztály gyakran evett finomságokat amik a sulibulikról és a farsangról vagy a karácsonyról maradt ,mivel lisztérzékeny vagyok sose ehetem semmit. Ezek után már négykézláb menekültem a suliból megírtam a 8 majd a 6 osztályos felvételit és második neki futásra fel is vettek. És sokkal több barátom van mint abban a béna kis iskolában és semmit sem bántam meg! 14 lány vagyok egyébként :)
2015. febr. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%
Gimiben elég jó osztályom volt, nem nagyon van negatív élményem. Bírtam az osztálytársakat és ők is engem. 6 év alatt 4 "kiközösítettünk" volt. Ezt azért rakom idézőjelbe, mert nem úgy kell érteni, h szívattuk vagy cikiztük volna őket, nem is mutattuk feléjük, hogy nem szeretjük őket, csak egymás között röhögtünk rajtuk. De különcnek sem akarom őket nevezni, mert nem volt bennük semmi különleges, csak buták és idegesítőek voltak. Meg ez oda-vissza működött, ők is minden lehetséges alkalommal elmondták, hogy mennyire gyűlölik az osztályt.
2015. febr. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
8.o. Én vagyok a különc kikozositenek streber ...stb,hisz szeretek tanulni
2015. febr. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Régebben volt mostmár nem.


Szeptemberben egy tipikus nagy darab kövér osztálytársam kezdett el csesztetni. Meguntam, és nyakába borítottam fél liter vizet. Na azóta nem csesztet és jól megvagyunk.


Az osztályban van egy akit kiközösítettek, meg van egy állandóan tanulós gyerek. A kiközösített azért lett olyan, mert duci, és ügyetlen főleg tesin. Én bírom őt jól megvagyok vele.


A másik a nagyon tanulós, pedig nem közösítették ki, csak a háta mögött röhögnek rajta, meg cikizik, de ezt nem mutatják felé.

2015. febr. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
húú, hát nem is tudom melyik volt a legdurvább, de amiket leírtatok én sokkal durvábbakat tudnék mondani.Most gimiben vagyok, és engem se szekál senki mindenkivel jóba vagyok.Az általánosban voltak durva dolgocskák
2015. febr. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

A legrosszabb?

Mikor egy barátom se volt,mindenki kiközösített,3 lány miatt minden barátomat elvesztettem.És minden nap szivattak ok nélkül.Minden nap sírva feküdtem le,hogy holnap is mindenki bhaszogatni fog,és stb...

Mára már minden oké,és a továbbtanulásra koncentrálok.valószínűleg mikor megyek továbbtanulni röhögve nézek vissza azokra a rohadt &#@#€-ra akik cseszegettek.:)

2015. febr. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Általánosban piszkáltak páran és fülön vertek folyton mert alacsony voltam 155cm és nagyok voltak a füleim és csendes visszahúzódó voltam már akivel...


Aztán mikor közép sulis lettem na azt nem kívánom senkinek, bekerültem egy troger senkiházi full hülye pályaorientációs osztályba 9-10-es voltam 9 végén kezdtek páran cseszegetni dobálni, fülön vertek, tökön stb. Aztán 10-be már csak egy dagat gyerekkel volt gondom utaltam stb.


Aztán ott hagytam a francba azt az osztályt át mentem érettségire és 10,11,12 be már nem volt gondom az osztályal

2015. márc. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Legrosszabb élménynek felsorolhatnám az összes esetet amikor mindenki előtt nyilvánosan megaláztak a kedves osztálytársaim. Most jól megvagyunk, mivel a bunkók nagy része nyolcadik után sulit váltott. (8 osztályos gimi.) Nekem az volt a reakcióm általában hogy egy ideig úgy tettem mintha észre se venném hogy cseszegetnek, utána visszaszóltam, meg is vertem egy srácot, de nem szálltak le rólam.

15/l

2015. jún. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 kecskefészek15 ***** válasza:
70%
Nekem általánosba elvették a barátaimat,erdei táborban meg velem flegmáztak, hogy miért beszélgetek az "ellenséggel". Azért tettem zárójelbe, mert nem is tűntek annyira ellenszenvesek, nem is szívattak meg nagyon. Mivel autizmus spektrum zavarban szenvedek, ezért nem beszélgettem szinte senkivel, és azt éreztem, hogy magukban azt gondolják, hogy" Húú, autista a lány, bántsuk meg! Ne barátkozzunk vele! Semmire se jó! Ő IQ-nimdzsa
2015. aug. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 kecskefészek15 ***** válasza:
70%

Nekem általánosba elvették a barátaimat,erdei táborban meg velem flegmáztak, hogy miért beszélgetek az "ellenséggel". Azért tettem zárójelbe, mert nem is tűntek annyira ellenszenvesek, nem is szívattak meg nagyon. Mivel autizmus spektrum zavarban szenvedek, ezért nem beszélgettem szinte senkivel, és azt éreztem, hogy magukban azt gondolják, hogy" Húú, autista a lány, bántsuk meg! Ne barátkozzunk vele! Semmire se jó! *Ő IQ-nindzsa,és ezzel dicsekszik!". Pedig csak 116-os az IQ-m, amit neuropszichológus állapított meg, és melléje azt mondta, hogy nemcsak átlagon felüli, hanem kiváló.

13 éves lány vagyok.

2015. aug. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!