Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ki tud farsangi ötleteket 5....

Ki tud farsangi ötleteket 5. eseknek egyéni?

Figyelt kérdés

2015. febr. 13. 15:28
 1/7 Trafó1 ***** válasza:
A fiam a csillagfejű csavarhúzóval nyert, találd ki a jelmezét:-DDD
2015. febr. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de nekem lányom van :D
2015. febr. 13. 17:07
 3/7 anonim ***** válasza:
Én egyszer fekete macska voltam, nem volt nehéz megcsinálni, még egy plüss egerem is volt hozzá, egyszer ovodában tavasztündér voltam, egy csomó virágos cucc volt rajtam. Vagy lehetne katicabogár, valami Disney-mese szereplő, cigánylány, pillangó hatalmas szárnyakkal, volt valami ovis társam gésa, nagyon jó volt a sminkje, egy másik háremhölgy volt kölcsönzött ruhában, az nagyon jól nézett ki, valaki boszorkány volt. De nem írtad le milyen az ízlése, mert ha nem szereti a csajos dolgokat, akkor nagyjából ez mind kiesik.
2015. febr. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Méhecske, Méhkirálynő

Csinos fekete ruha, nadrág, vagy miniszoknya fekete harisnyával. Erre az alapra sárga ragasztószalaggal körbekörbe csíkokat ragasztani.

Egyetemistáknál ez a jelmez nyert régebben.

2015. febr. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Akár hangjegy is lehetne . Fehér trikó és szoknyácskára lehet ragasztani hangjegyeket . De akár fa is lehet . Barna törzs (bármiből)a fejére + zöld "levelek"-ből korona . Vagy gomba .Mind kivitelezhető ha van türelmed otthon elkészíteni .Az ördög is egyszerű.Fekete harisnyanadrág ,fekete pulcsi .A fejére papírból piros szarv és kitömött fekete harisnyából farok .
2015. febr. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 jucinene válasza:

karalábé= a karjára akasztasz egy b-t

hét pecsétes titok: egy lepedőn vannak kinyomtatott pecsétek

égimeszelő: szerzel neki farmer cuccokat össze cukormázazod és csillagokat meg holdakat ragasztasz rá

árny: tök feketébe beöltözteted

borbála: rá kötsz borosüvegeket

és van még szólj ha érdekel

2015. febr. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
minden ötlet erdekel köszönöm aki segít(ett)!!
2015. febr. 24. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!