Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy reagáltak a suliban,...

Hogy reagáltak a suliban, amikor elárúltad a nemi orientációdat?

Figyelt kérdés

2015. febr. 18. 00:51
1 2
 1/14 anonim válasza:
17%
örültek egytől egyig.. -.- miért kérded?
2015. febr. 18. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
26%
És úgy mégis mmiért kellene elárulni? A kutya sem kíváncsi arra, hogy meleg vagy-e vagy hetero, ez a te magánügyed, az más kérdés, hogy a mellegek imádnak a másságukkal feltűnősködni és provokálni.
2015. febr. 18. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

a hozzám legközelebb álló kb. 2-3 ember, barátok tudták, meg az osztályfőnököm, mert engem napi szinten zaklattak a többiek. egyszer-kétszer még fizikailag is, határeset, nem tudom. de elkerülhetetlen volt, hogy legyen egy olyan nap a héten, amikor nem kapok gyomorgörcsöt tőlük. (nem, sosem vállaltam nyilvánosan, hogy kihez vonzódom és kihez nem, még csak látványos sem volt, mert párkapcsolatom sem volt akkoriban stb. egyszerűen csak "gyanús" voltam nekik, túl visszahúzódó és szorongós.)

akiknek elmondtam, mizujs, ők teljesen jól fogadták. korrektek voltak.

igazából, életem első comingout-ja osztályfőnököm felé volt (ld. azért, amit feljebb írtam zárójelben) és hú, nagyon kedves volt és megértő. igazából piszkosul aggódott, nehogy valami bajom legyen, mittomén, bántsanak iskolán, tanításon kívül (ahová ő már nem tud elérni).

a barátaimat igazából nem érdekelte a dolog különösebben. nem azok az emberek, akik ilyenkor kérdezősködnek vagy ilyesmi. "á, értem" - és kész. és akkor onnantól kezdve nem nyaggattak olyan kérdésekkel, hogy "bejön-e X (más nemű) és jó-e a segge?".

2015. febr. 18. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Amikor én elmontam, akkor legnagyobb meglepetésemre jól fogadták. Nem szeretnék senkit se megsérten a kérdésemmel...
2015. febr. 18. 10:36
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Hogy tudnád elárulni? ez látszik érezhető dolog valaki-valakik -számára,ha felvállalja az más dolog,de ezt (csakis ) olyan embereknek mondhatja el akikben megbízik !
2015. febr. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
32%
Nálam teljesen jól fogadták, amikor megmondtam, hogy heteroszexuális vagyok. Nem volt belőle semmi gond.
2015. febr. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

az az érdekes, hogyha el akarjuk mondani valakinek hogy melegek vagyunk, akkor az már magánügynek számít..és hogy hangoztatjuk..

akkor a heterok akik ezt állítják gondolkodjanak el, hogy ők hányszor hangoztatják el ezt nap mint nap? csak annyira gyakran adnak neki hangot, hogy észre sem veszik..

A heterók az olyan közvetett dolgoktól kezdve, mint a kedvesük vagy gyerekeik fényképének látható kihelyezése, a párjuk iránti vonzalmuk nyilvános kifejezésén át, egészen az ellenkező nemnél elért sikerekre/kalandokra való utalásig számtalan módon "hangsúlyozzák" irányultságukat. Nincs is ezzel semmi baj. A problémát az jelenti, hogy ha egy meleg csupán ugyanennyit tesz, máris sokan megvádolják, hogy "kérkedik" a melegségével. Pedig csak ugyanazt a - számára - természetes életet éli...

2015. febr. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Egyetértek az utolsóval a mai kozép-európaiak rendkívul degeneráld gondolkodó móduak (tisztelet a kivételnek)
2015. febr. 18. 18:27
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

utolsó kommentjéhez hozzátenném, hogy ne reklámozzam, titkoljam, csináljam négy fal között, de mondjam el van-e pasim, miért nincs, mikor volt, mikor lesz, miért vagyok szingli blablabla....


Most komolyan folyamatosan hazudnom kéne? Kamupasit kitalálnom, ezzel megalázva magamat, a páromat, meg a kapcsolatunkat? Köszi nem....:D


20/leszbikus

2015. febr. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
32%
Hát azért a lezbiket jobban megtűrik ,mint a férfiakat. Főleg ,hogy a hetero férfiaknak nagyon is bejön ,ha két csaj egymással csinálja. Nekik az szép ,amit ők is szeretnek. A nők meg alapból empatikusabbak ,ezért szerintem ők máshogy is állnak egymáshoz ,mint két férfi barát. Szerintem lányoknál az is egy természetes dolog ,hogy akár egymás kezét fogják , ölelkeznek stb stb ,senki sem fogja róluk azt gondolni ,hogy esetleg több van köztük. Férfiaknál ,meg már menne a "m*cskos b*zik" szöveg :D.
2015. febr. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!