Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mas is megalazonak talalna a...

Mas is megalazonak talalna a dolgot, vagy csak en erzem azt, hogy nem ez volt a megoldas a problemara?

Figyelt kérdés
Rakzoltam a padra egy 2 x 2cm-es rajzot maximum, ket szemet, erre kovetkezo orara a helyemre volt ragasztva egy lap, hogy arra rajzoljak. Hat en ezt provokacionak ereztem, es rajzoltam is + visszairtam, hogy jovo hetre is szeretnek egy lapot. Ez bunko volt tolem, meg a rajzolas is, de szerintem eleg lett volna mondania a tanarnak, es megsporol egy balhet, ilyenkor az a megoldas, hogy negyszemkozt, nem?

2015. márc. 25. 06:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
95%

Nem provokáció volt, és nem is négyszemközt kellett volna szólni neked. A padra NEM rajzolunk az iskolában.

A tanár helyében az osztály előtt mosattam volna le veled a padot. De lehet, hogy még egy osztályfőnökit is adtam volna.

2015. márc. 25. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
95%
Ez tényleg felháborító. Én csak lemosattam volna veled az összes padot.
2015. márc. 25. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
96%

HA megalázva érzed magad, akkor a tanár elérte a célját.

Bár mégse, mert elég pofátlan vagy. Érdekes, hogy amíg rongáltál nem volt ilyen érzékeny a lelkecskéd.

Én lenyomtam volna a torkodon a papírt.

2015. márc. 25. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
83%
jó nagy bunkó paraszt vagy, gondolom a szüleid büszkék rád...
2015. márc. 25. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
95%

Nálunk általános iskolában az volt, hogy aki összefirkálta a padot, annak az összeset le kellett súrolnia.

Pár ilyen eset volt, aztán rájöttünk, hogy bizony 35 pad takarítása nem ér fel azzal a 20 perc örömmel, amíg rajzolgattunk. :)

2015. márc. 25. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
De gonosz tarsasag, vki tamogasson mar, ha az egesz padot ossuefirkalom legkozelebb, akkor majd Haboru es beke vastagsagu konyvet kapok ezek szerint?
2015. márc. 25. 08:03
 7/21 A kérdező kommentje:
Egyebkent nagyon kiraly, mert vki elfelejt leradirozni egy huzassal egy semmi rajzot, azert mar ez jar?
2015. márc. 25. 08:05
 8/21 anonim ***** válasza:
95%
Nagyjából a 7-8 éveseken kívül mindneki fel bírja fogin, hogy ne a padra firkáljon, hanem a füzetjébe. A tanár pont hogy egy elegéns megoldást választott, nem lázott meg mindenki előtt büntetéssel meg lecseszéssel, inkább hzd meg magad és firkálj a füzetbe ezentúl.
2015. márc. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem nem megalazo. Bunko voltal, megis mit vartal?
2015. márc. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Nem voltam bunko, csak ott maradt egy rajz. Utana mar tenyleg bunko voltam, h visszairtam, ha letakarittatja velem az kevesbe megalazo, es azzal semmi bajom nem lett volna, ugyanis egy huzas radirral.
2015. márc. 25. 09:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!