Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha mi nem használhatjuk a...

Ha mi nem használhatjuk a telefont akkor a tanár miért?

Figyelt kérdés

Szunetbe se vehetjuk elő a telefont mert van egy tanár aki egyből elveszi,ha csak a zsebedbe is meglátja akár használod akár nem elveszi,és berakja a páncélba. viszont ő orán még kimegy telefonálni mint ma.

Van egy tanárunk aki orán rakta fel a telefonját toltore.

a Rajz tanárt imádtuk ő őszinte kedves ember volt,elővette a telefonját és megnézte az időt de kérte hogy ne mondjuk senkinek hogy elővette a telefonját! ezzel azt is elmondta hogy a tanároknak sem szabad elővenni a telefonját!


2015. márc. 27. 20:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%

Van erre egy több mint kétezer éves mondás:


Quod licet Iovi, non licet bovi.

(Amit szabad Jupiternek, nem szabad az ökörnek.)

2015. márc. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabadna elővennie, de az időt meg szabadna néznie rajta, és az túlzás, hogy a zsebetekből elvszik szerintem. Nálunk is az időt megnézte rajta a tanár, senkinek nem volt baja, de ha csörgött, elnézést kért az összes. Anyukám is tanár, és nem vehetik fel órán, egy jó érzésű tanár minimum le is halkítja.
2015. márc. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Milyen prűd iskolába jársz te?

Nehogy már még az időt se nézhesd meg..

Ha tőlem akarná elvenni a tanár, akkor csak rá mosolyognék, aztán zsebreteszem és heló.

Mondjuk minket ilyen nem fenyeget.

2015. márc. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
37%

Elméletben a tanárok sem vehetnék elő, nekik is kikapcsolt állapotban kéne elrakva tartaniuk. Csak hát amit szabad Jupiternek, azt nem szabad a Kisökörnek.


Egyébként szerintem nem nyúlhatna egyik tanár sem hozzá az engedélyed nélkül. Lopásnak minősül... javítsatok ki, ha tévednék.

2015. márc. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
93%

Amit szabad Jupiternek, nem szabad a kisökörnek.


Egy diák nem olyan fontos ember, hogy állandóan keressék és emiatt folyton a kezében legyen a telefonja. Simán ki lehet bírni a tanítási időt telefon nélkül. Ott vagy az osztálytársaid között, beszélgess velük, vagy készülj a következő órára, ne a telefonodon csüngj.

2015. márc. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
29%
Én 8.ban második félévben azt csináltam hogy ha egy tanár el akarta venni a telefonom, akkor mondtam neki hogy el lehet tolni a biciklit ( megutáltak, de jó érzés volt látni a fejüket!!!).
2015. márc. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ugyan már... ezért nálunk se veszik el.. Azért nem veszik el a telfonunk, mert le van halkítva.. wtf Csak néhány tanár van, aki elveszi a telót az órán, ha csörög, riaszt stb. Ráadásul nálunk a tanárok is felvehetik a telót óra közben, jó nekünk nyilván megtiltják, de szünetbe visszakapjuk. Ráadásul, ha ilyen lopós tanárod van, akkor minek telefon o_O Vagy vegyél alaptelót, de azt is elveszi, és eladja a bolhapiacon XD
2015. márc. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy buknak le egyesek mindig, a mi sulinkban is tilos volt egyáltalán bekapcsolva lenni mobilnak tanítási idő alatt. 5. osztálytól volt telefonom, egyszer sem vették el, pedig mindig telefonoztam.
2015. márc. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
8: Nekem meg 8. osztálytól, viszont akkoriban még talán WAP sem volt. A poén, hogy akkoriban még csak igazgatói engedéllyel lehetett nálunk telefon és ő meg csak a vidékieknek engedte meg.
2015. márc. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Mi ez, valami katonai iskola vagy mi a franc?
2015. márc. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!