Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nagyjából milyen kollégistának...

Nagyjából milyen kollégistának lenni? Inkább rossz vagy inkább jó?

Figyelt kérdés
Háromnegyed órás buszúttal kell suliba mennem naponta, nem olyan vészes, de időm az nincs semmire már délután, meg reggel is kapkodni kell, azon gondolkozok hogy koleszos legyek-e... szerintetek jó a kolesz (gimis) vagy inkább a beutazást válasszam? ti a helyembe melyiket választanátok? illetve ha van itt olyan aki tud mesélni róla, mesélhetne a koleszról részletesen hogy milyen az ellenőrzöttség, kaja, házirend stb...

2015. márc. 28. 11:19
1 2
 1/11 anonim válasza:

Én koliskent kezdtem a gimit. Nagyon élveztem,sok baráttal együtt élni. Tényleg jó volt. Programokat szerveztünk, együtt mentünk beavató ivaszatra.

Igazából olyan mintha taboroznal csak itt nagyobb a szigor. Szilencium van kb.2 órás de az kell tanulásra utána vacsora ami hát so-so. Majd este még volt kimenő vagy a társalgóba beszélgettünk szórakoztunk. Nálunk kondi meg gépterem is van szóval lehetet mit csinálni szabadidőben. A névelők normálisak vagyis reálisak. Reggel ébresztő este takarodó. A meleg víz mikor hogy volt de túl lehetett élni.

Én műtét miatt lettem bejárós mert az nekem kényelmesebb most. De én ajánlom a kolit mert csupa élmény és ezekre jó visszagondolni!

2015. márc. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszi szépen a választ... tehát akkor ha van választási lehetőségem akkor is menjek nyugodtan mert jó? kicsit döntésképtelen vagyok ebbe a helyzetbe
2015. márc. 28. 12:21
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Inkább az ottani kollégistáktól érdeklődj.
2015. márc. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
És pl mennyi pénz a reális amiből kijön pl a tízórai meg ezek a dolgok amik kellenek még oda
2015. márc. 28. 12:24
 5/11 anonim válasza:

Hát én ajánlom a kollégiumot ha nem jó a bejárás. De majd kitapasztalod magadnak! :)

Hát a pénz kérdést igazából nem tudom mert én mindig sok pénzzel mentem, mivel sokat vásárolok és nem tudtam kiszámolni hogy mennyit is vigyek igazából.

2015. márc. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :) és titeket az nem zavar/zavart hogy több emberrel voltatok egy szobában? akik nem a családtagjaitok voltak?
2015. márc. 28. 12:41
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavart, hogy kikkel fogok aludni egy szobába, mert tudtam, hogy én fogom őket ilyesztgetni este, nem pedig ők engem. Szegény csajt egyszer annyira megijesztettem, hogy a következő hétre hozott egy üveg szentelt vizet és kifröcskölte a falra. :D
2015. márc. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Van akinek jó, van aki meg kikészül ott, ahogy én is, tesóm is. Engem mindenki cseszegetett mert nem vagyok épp egy társasági nagydumás csaj. Összekerültem a szobában 3 agyon sminkelt "nagylánnyal", akik azért is kiröhögtek ha nem sminkeltem, ezért már igénytelen voltam nekik.

Húgommal szinte ugyanez volt, cseszegették hogy milyen kislányos és tanulni sem tudott ott, mert mindig hangoskodtak, és ő érzékenyebb típus, minden nap sírva telefonált nekünk hogy nem bírja már.

Szóval én kb 2 hónapig, ő 3 hétig bírta. Nem kötelező ottmaradni, szóval ha akarod próbáld ki, aztán majd meglátod. Talán jó is lehet ha jó helyre, jó emberek közé kerülsz. De ha nem vagy barátkozós, nyitott emberke akkor nem hiszem hogy jó ötlet.

2015. márc. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
megint köszi a kommenteket... hát énis úgy vagyok vele hogy inkább én ilyesztgetnék... meg nyitottnak is tartom magam de énse vagyok egy sminkelős szóval lehet hogy angem is hülyének néznének
2015. márc. 28. 13:57
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
7-es vagyok, én se vagyok az a nagyon beszélős típus, de úgy 1 hónap után már összebarátkoztam a szobatársaimmal és elkezdtem velük jó sokat beszélni. Az osztályba se vagyok soha valami nagy dumás de mindig kifogom azt a gyereket aki sokat beszél és velem is elkezd beszélni és úgy összebarátkozok vele is meg a haverjaival is. Pedig nem is sminkelem magam.
2015. márc. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!