Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Utálnak az osztálytársaim,...

Utálnak az osztálytársaim, teljesen feleslegesen! Mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval:Most 7.-es vagyok.1-4-ben semmi bajom nem volt, mindenki szeretett úgymond.Amikor 5-ben új osztálytársaink jöttek minden a feje tetejére állt.Folyton bennem keresték a hibát.A barátnőimet is elmarták mellőlem, pedig én semmit nem ártottam nekik az égvilágon.Sőt, amiben tudtam segítettem nekik.Ha felmérő, ha bármi.Van bennük irigység is, mert elég jól tanulok és irigykednek a jó jegyekre.

Először is hatodikban kezdődtek a fontosabb csúfolkodások, 5.-ben is már kiközösítetek, de nem ilyen aljas módón.Az egész komolyabb dolog akkor kezdődött amikor elkezdtem tollal írni és a tollam kiömlött.Olyan lett az egész kezem, de Istenem, az nem az én hibám volt!Persze az egyik főliba úgy vélte, hogy én SAJÁT magamat tintáztam be és nem kiömlött.Azóta bármiről van szó, ezzel csúfolkodnak: "Nem kérsz egy kis tintát?" stb.Egyszer a hátamra is felragasztották, hogy "Tintát kérek!"

A második alkalommal amikor bejöttem az osztályba egy kicsit vizes volta karom, mert akkor voltam a WC-n és miközben mostam a kezemet rám folyt egy kis víz.Erre az találták ki, hogy benyálaztam, szóval az új csufolónevem "Nyálas" lett.

Harmadszor meg cukorkát szoptam, mert fájt a torkom és azzal csúfolkodtak velem, miközben az egyik magát mutogató, semmire való, buta tyúk szopta a a cukorkát, de hát amikor ő csinálja az szép.Most már annyira elfajúltak a dolgok, hogy nem nyúlnak a padomhoz, mert "leprás vagyok és terjesztem".Most komolyan azzal van bajuk, hogy nem dobálom a seggem, mint egy utolsó ...?Most komolyan.Próbáltam nem felvenni, de egy bizonyos fokon már nem bírom, és az a legrosszab az egészben, hogy ez egy alaptalan PLETYKA! azért, hogy a nevemet besározzák valamivel! -_- Kérlek mondjatok tippeket, mert idén a farsangon sem táncoltam, mert nem akart velem senki!Szerintük én vagyok a legrondább az osztályból, de szerintem ez nem igaz, mert hosszú szőke hajam van, kék szemem,nincs 1 pattanásom sem!Bezzeg akinek százezer pattanása van, de dobálja a seggét az szép!Ez az igazságtalanság engem már nagyon idegesít.Tudtok tippeket mondani?



2015. ápr. 1. 16:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Amit tudok ajanlani,az az,hogy teljes mertekben sz@rd le amit mondanak,es ne csak azt mond,hanem mutasd is azt! :D vagy ha elkezdenek piszkalodni,mond azt h azert nezel igy ki,mert o a peldakeped es ot utanzod azert vagy ilyen "ronda"! Ez bevallik! :D de kozbe mutasd azt h nem erdekel egyaltalan,be fog valni! Irj nyugodtan privatba,ha kerdesed van! :)
2015. ápr. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyet értek az előttem levővel. Szerintem is szard le őket. Én tiszellek azért mert nem úgy viselkedel mint egy k****. Bármit tesznek ne vedd észre. Tedd be a fülest és csinálj úgy mintha ott se lennének és mosolyogj;) de ha nem segit akk vágj vissza, de ne legyél olyan mint ők mert lesznek akik értékelni fogják azt aki vagy:)
2015. ápr. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat és örülök, hogy vannak még jó emberek! :) Sajnos nehezen tudom elviselni, ott mutatom a keményet, de otthon sokszor elbőgöm magam!Amúgy van egy jó barátnőm, akit hozzám hasonlóan szivatnak, mert ő sem dobja magát! -_- Ellene még összeesküvést is szőttek, de ez már más téma!
2015. ápr. 2. 17:23
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne figyelj rájuk . Ha látják ,hogy téged nem érdekel megunják ( Én is 7.-es vagyok ) . Azokkal kell barátkozni akik nem a legnépszerűbbek , legokosabbak , legszebbek. ... csak a legnormálisabbak . Mert 1 vagy 2 ilyen ember mindenhol van :)
2015. ápr. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 tyson01 válasza:
Ne leszard őket...Vedd fel a kesztyűt! Gondolkoz hogy vághatnál vissza! Keresd bennük a hibát és amikor tudod akkor azonnal fordítsd ellenük! Oltogasd/ szívasd őket!
2015. ápr. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi ez a seggrázás hetedikesen? Menjenek vissza legózni. Gyokerek...
2015. ápr. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igazatok van, nem foglalkozok többé velük!Ezt az 1 évet már csak kibírom!
2015. ápr. 10. 10:56
 8/8 anonim ***** válasza:

gyönyörű lehtsz és ez miatt rengetegen írigyek rád.ű

Most őszintén hosszú szőke haj meg kék szem? a fiúk nem ugrálnak körbe?

2015. aug. 15. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!