Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nagyon nem birom az osztalyoma...

Nagyon nem birom az osztalyomat. Senkivel se tudok elleni. Nezek ki a fejembol da varom hogy vege legyen a tanitasnak. Nagyon stresszes tudok lenni es felenk vagyok. Az osztalyom bekepzelt lanyokbol all es neha cikiznek. Mit csinaljak? 16/l

Figyelt kérdés

2015. ápr. 12. 00:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Szolj az osztalyfonoknek, hogy zaklatnak.
2015. ápr. 12. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
88%
Én direkt megbuktam és ennyi. Mi mást csináljon egy gyerek aki nem érzi jól magát az adott helyen, akit elkönyveltek egy lúzernek? Felmondani nem tud. Az új osztályban emberként kezeltek, barátot is találtam, bár én is jóval összeszedettebben mutatkoztam be a többiek előtt.
2015. ápr. 12. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen voltam/vagyok. Emiatt sok gondom volt. Nagyjából túljutottam ezen az időszakon, nehéz volt, de kibírtam-itt vagyok. Hagyd őket. Ha látják, hogy nem foglalkozol velük, abba hagyják. Én is így voltam kb. 2,5 évig, és úgy érzem, hogy már azért nincs ilyen, mert újra jóba lettem pár emberrel, és most így már jó. 19/L
2015. ápr. 12. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
en mar mondtam neki,de o nem tud mit tenni mert ugye akkor en jonnek ki belole rosszul ha az ofo elbeszelgetne avval a lannyal ...de igazabol a legnagyobb gondom az hogy maganyos vagyok ss stresszes :(
2015. ápr. 12. 00:30
 5/21 A kérdező kommentje:
3ik valaszolo koszonom!Te is ilyen felenkebb tipus vagy?
2015. ápr. 12. 00:31
 6/21 anonim ***** válasza:
0%
Mindig is utáltam az ilyen kis lúzereket, akiknek semmi hasznuk a közösségben!
2015. ápr. 12. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 supra01 ***** válasza:
100%
Mint látod, mindenki nem lehet rossz vagy hülye az osztályban. Neked kell megváltoznod. Az is megoldás, ha keresel egy félénk srácot, és elkezdesz kikezdeni vele.
2015. ápr. 12. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Hogy került oda az a "da"? xd


Viccen kivül


Agyd őket a pitsába. Vagy szólj a tanárnak.

2015. ápr. 13. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
De mondom szoltam csak a tanar mondja hogy en jonnek ki belole szarul ha beszelne avval az emberrel.
2015. ápr. 13. 06:56
 10/21 anonim ***** válasza:
23%
Nem hiszem hogy az osztálytársaid bántanának,lehet hogy a tanárok olyan emberek akik kibeszélnek nem?
2015. ápr. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!