Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az osztályfőnököm folyamatosan...

Az osztályfőnököm folyamatosan azt lesi mi módon köthet belém és az osztálytársaimba, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Én kifejezetten utálom őt, mert kiforgatja a szavaimat és folyton belém köt, nem bírja felfogni hogy én nem tudom megjegyezni amit ő tanít rögtön és csak azért is kihív a táblához és engem éget...


meg van egy tolcsík a padon ránéz és megkérdezi hogy ez mi, mondom egy tolcsík és azonnal szedjem le, mert egy gerinctelen nyalis emberek vagyunk akik a másik háts mögött beszél(közbe meg saját magát elemezte szó szerint ) de a mellettem lévő padtársam oldala meg dugig van minden hülye nevekkel na azért meg nem szól...


és jeleztük már, azóta javult egy kicsit de velem ugyanolyan köcsög, sokan utálják mert arogáns és lenézi a suliban dolgozókat (nem diplomásokat)



2015. ápr. 13. 08:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi az a tolcsik?
2015. ápr. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
húztam egy csíkot a padra a tollamal!
2015. ápr. 13. 08:41
 3/5 anonim ***** válasza:
95%
Ez a TE véleményed a helyzetről. De valami nem stimmel körülötted, mert ha 8:31-kor kérdést teszel fel, akkor vagy nincs órád, vagy nem ha van, nem a tananyaggal foglalkozol. Kellene konkrétabb dolog, hogy érdemben tudjunk válaszolni, nem is biztos, hogy beléd köt, lehet, hogy egyáltalán nem tanulsz, nem figyelsz, firkálod az asztalt stb. Nézz már magadba egy kicsit, tanulj rendesen, figyelj, hátha nem köt beléd. Egyáltalán: hányadikor vagy?
2015. ápr. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
nyilvan te mindig a megfelelo hangnemben es stilusban beszelsz, a feladataidat idoben es rendben elvegzed.
2015. ápr. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
6%
Szülő menjen be szülői értekezletre egy kicsit kiosztani (udvariasan). Még jobb, ha többen szerveződtök, és sok szülőt kértek meg, hogy menjen be. Vagy ha szülői értekezleten felmerül a kérdés, és a közhangulat ellene fordul, az még jobb. A szülő a tanár legfőbb ellensége. Kifejlett technikáik vannak ugyan a szülők leszerelésére/leszarására, de a szülői kontroll azért állandó parafaktor nekik.
2015. ápr. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!