Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit gondoltok a tanár-diák...

Mit gondoltok a tanár-diák barátságról?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 13. 14:26
 1/8 Trafó1 ***** válasza:
83%

Sok pici édes kis aranyos diáklányocska......

drágaszágom.................. ááááááááááá..........

2015. ápr. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%
A tanár is csak ember, sulin belül viszont nem nézhetik jó szemmel, de sulin kívül a ti dolgotok szerintem.
2015. ápr. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
26%

Úgy kell csinálni, hogy ne derüljön ki.

A tanárt ugyanis ezért megbüntetik...

2015. ápr. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%
Nem azért van egy tanár hogy haverkodjon, ezért van ennyi hülyegyerek mert senkit nem tisztelnek,azt hiszik hogy bármit megcsinálhatnak következmény nélkül, az meg hogy a tanár haverkodik egyáltalán nem javít a helyzeten, nálunk szerencsére ki is dobtak egy nagy diákbarát tanárt
2015. ápr. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
3'-Itt most barátságról van szó,nem kapcsolatról
2015. ápr. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%
Attól is függ, milyen a barátság természete. Ha egy tanár túllép azon, hogy egy adott tantárgyat tanítson, és mentori szerepbe kerül egy diák életében, azzal szerintem nincs baj (ha jó irányba befolyásolja). Ha viszont egyenrangú felekként barátkoznak, az elég gáz. Persze kérdés a korkülönbség is, ha a diák 18, a tanár 23, az mindjárt más...
2015. ápr. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#6 voltam, azt még kifelejtettem, hogy megint más a téma, ha főiskoláról/egyetemről van szó. Környezetemben is ismerek olyan barátságot, ami egyetemi tanár-diák viszonyból lett.
2015. ápr. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
91%
Nem mindegy hogy hogyan barátok. Mert lehet barát úgy, hogy közben idősebbként/tanárként tiszteli (ezt tartom helyesnek) és lehet úgy, hogy ez a fajta tisztelet elvész és havernak kezeli (ezt prolinak tartom, nem szép dolog és általában a tanárok nem is szeretik annyira...)
2015. ápr. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!