Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért nem akar befogadni az...

Aiji kérdése:

Miért nem akar befogadni az új osztályom?

Figyelt kérdés
Az a lényeg hogy februárban új suliba iratkoztam át ugyan arra a szakra és hát eléggé érdekes figura vagyok szóval én vagyok a fekete bárány az osztályba de szó szerint :D csak feketét hordok rövid emo hajam van meg stb... Lehet ez egy gátló tényező hogy nem követem a mai divatot vagy nem tudom, de igyekszem megnyílni és normális lenni, magamat adni nem hazugságban élni, ezzel gond nincs is, csak azzal van a bajom hogy mindig én vagyok az akin minden csattan és csak páran barátkoznak velem... szám szerint 7 a 31-ből(van egy csaj aki nem jár be és magamat nem számolom). Itt velem lenne a baj, vagy a többiek a "hibásak"? Meg van pár lány akit nem kedvelek de nem mondom nekik nyíltan és normális vagyok velük bármennyire nem akarok velük az lenni és lehet meg se érdemelnék. Szóval az a legfőbb kérdés hogy mit csináljak? Már szinte mindent megpróbáltam XD

2015. ápr. 21. 21:28
 1/4 anonim ***** válasza:
És te mit tettél ennek érdekébe ,hogy megkedveljenek?
2015. ápr. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Húzd ki magad, és tényleg ne vedd a szívedre! Csak legyél határozott, mégis laza! Csodálkozni fogsz, de hacsak ki nem zökkensz ebből (jó fellépés a lánykori neve), akkor egyszerűen el se kezdődik a szokásos móka.
2015. ápr. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem a 31-ből hét barátkozó nem rossz arány. Szerintem senki sincs, akivel az egész osztály barátkozik. Ha neked eltér a külsőd az átlagostól, akkor számolni kell a cikizéssel, de ezt vállaltad. A divatot követni mindenben valóban hülyeség, ha de ha lelki problémáid vannak a különc külsőd mögött, legjobb lenne megbeszélni a szüleiddel. Amúgy az osztályban minden csoda "három napig tart". Nem leszel örökké napirenden.
2015. ápr. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindhármótoknak,

#1 azt tettem az érdekében hogy megkedveljenek, mivel cukrász vagyok 2.nap vittem nekik sütit(lehet benyalásnak hangzik) meg nem bezárkóztam és hallgattam mint egy néma egér hanem próbáltam velük közös témát keresni és alkalmazkodtam, utána néztem az ő érdeklődési köreiknek, stb


#2.és3. nektek köszönöm a bíztató szavakat és 3. lehet ,hogy igazad van ez a 7 ember nem rossz arány és lehet tényleg minden csoda 3 napig tart és kövi tanévre javul a helyzet ^^


mindhármótoknak köszönöm a tanácsokat, megpróbálom hasznosítani őket

2015. ápr. 23. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!