Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Melyik az a tantargy amit a...

Melyik az a tantargy amit a legtobb gyerek szeret &mi az amit nem?

Figyelt kérdés

2015. máj. 4. 15:34
 1/10 anonim ***** válasza:

Hát ez embertől függ,ki mi foglalkoztat

de biztos hogy nem a: fizika,matek,kémia a kedvenc tantárgy.

Szerintem:rajz,énekóra

2015. máj. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Amiket imádok: Kémia, matek, fizika

És utálom: Történelem, irodalom, rajz, földrajz(mondjuk ezt csak a tanár miatt), munkavédelem

17/l

2015. máj. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Kedvenc: rajz, irodalom

utálom: kémia,fizika :)

2015. máj. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Kedvenc tantárgyam:Fizika,Földrajz

és szerintem a legfontosabbak is az élethez.

Utálom: Angol,Matek

2015. máj. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Egyénenként változik

Én utáltam a fizikát, törit és az angolt

Imádtam a matekot

2015. máj. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Utálom:matek

szeretem:irodalom,töri,rajz

2015. máj. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nagyon függ a gyerektől, hogy mi az érdeklődési köre, milyen beállítottságú és a tanártól is, hogy mennyire tud érdekesen magyarázni és attól, hogy egyáltalán milyen a személyisége, hogyan áll hozzá a gyerekekhez stb. Én személy szerint általánosban utáltam a matekot és a történelem volt a kedvencem. A matekot unalmasnak tartottam, nem is igazán értettem. Viszont a történelem olyan "mesés" volt, érdekes, izgalmas, nagyon jó tanárunk volt. Most a gimnáziumban ez megfordult mert a matek tanárunk nagyon jó, érthetően és érdekesen magyaráz, tényleg normális és szeret is tanítani és tulajdonképpen megkedveltette velem a tantárgyat, viszont a történelem tanárunk minden tekintetben borzasztó és így már kicsit sem érdekel a töri... Erre még sok példát tudnék mondani, nekem legalábbis nagyon fontos, hogy a milyen tanár tanít, hogy szereti-e a munkáját, a gyerekeket és rendesen tud magyarázni vagy pedig a háta közepére kívánja az egészet és egy normális mondatot sem tud kinyögni. Magamról nem tudok nagyon nyilatkozni mert eléggé változó, de jelen pillanatban a kedvenceim a matek, informatika és az angol. Amit utálok az a történelem és az ének-zene. A rajzot, éneket, tesit általában szerintem a többség kedveli mert olyan pihentető tárgyak, de aki nem olyan jó, ügyes bennük az már kevésbé, ezért ezek szerintem eléggé megosztóak. Szerintem a nyelveket és a történelmet sokan szerethetik, legalábbis eddig azt vettem észre a környezetemben, hogy elég sokan kedvelik ezeket a tantárgyakat.
2015. máj. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szeretem: matek, fizika, kémia, angol, német, informatika, nyelvtan
2015. máj. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én a kémiát és a matekot (bár ennek csak bizonyos részeit) szeretem, a humán tárgyakról annyit, hogy nálam itt csak a baj van velük...habár jeles vagyok belőlük, (rohadtul) utálom az összeset (többek közt az ezeket a tárgyakat tanító tanárok személye miatt, meg amúgy se érdekesek, de ez persze csak egy álláspont, amivel nem ért egyet mindenki:)), de a többség szerintem pont ezeket szereti, mert például a történelmet seggelni (bocs) kell.

Habár a saját osztályomban azt vettem észre (7. évf.), hogy a nyelvtan és a matek okoz gondot (na igen, van olyan is, aki csak nyelvtanból áll bukásra, de olyan is, aki mindkettőből), ja, meg egyeseknek az irodalom is, mert lusták megtanulni egy-egy verset (itt egyes jár azért, ha nem tanulja meg valaki, csak leírtam, mert ez is megint sok helyen eltér a nálunk érvényben lévő rendszertől), félévkor pedig a matektanárunk jóindulata miatt nem bukott senki.

Ezt a témát még feszegethetném, de csak annyit: 7.-ben 2-est szerezni eléggé... :)

2015. máj. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mindent a matekon kívűl. 19/F
2015. máj. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!