Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Jogosan vagyok felháborodva?

Jogosan vagyok felháborodva?

Figyelt kérdés
8. osztályos diák vagyok és az idén ballagok.Az egyik osztálytársam anyja és egy másik szülő kitalálta hogy vegyünk ballagási ajándékot az osztályfőnöknek.Amivel nekem semmi problémám nem lenne,ha csak neki vennénk.De azt is kitalálták hogy vegyünk még egy tanárnak ajándékot.De a többinek semmit sem.Ami szerintem sértő lenne a többi tanár számára. Ebben az évben már így is be kellet vinni osztálypénzre 8000 Ft-t és ez +1000 ft lenne.A 8000 ft-ban semmilyen kirándulás nem volt benne csak a ballagás.Ja és azt nem is mondtam hogy aki nem viszi be az 1000ft-t annak a neve nem kerül fel az osztályfőnöknek szánt búcsúztató kártyára.Amit fel is tüntettek a papíron.Ezt az 1000 ft-t 2 nappal a befizetési határidő előtt mondták. Nincsenek nagyobb anyagi problémáink de azért mégis ezt hogy gondolják hogy hetente zsebből vesszük nekik ki a pénzt? Ja és a levél írójának lánya megjegyezte hogy az nagyon gáz lesz ha nem lesz ott a neve.

2015. máj. 5. 13:28
 1/9 anonim ***** válasza:
34%
A ballagós év az ilyen.
2015. máj. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
29%

Mi minden tanárnak adtunk virágot, az osztályfőnöknek ajándékot. Ezt így illik. 1000 Ft-ba meg szerintem senki sem hal bele...

nem tudom miért kell mindenért hőbörökni

2015. máj. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem az a bajom,hogy be kell vinni, hanem az,hogy miért csak 2 tanár kap.Szerintem minden tanár kaphatna valamit akik tanítottak.A másik pedig,hogy kiemelik a lapon,hogy csak annak a neve lesz feltüntetve aki befizeti, mindenki be szokta fizetni nem tudom miért kell ilyet írni.
2015. máj. 5. 13:56
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát én megértem. Egyrészt az anyagiakat a szülőkkel is meg kellett volna beszélni - naná, elvégre az ő zsebükből megy a dolog. Meg ha 1000 forint nem is nagy összeg, a többség fizetés előtt van és sok családnál ez sem mindegy.

Az meg külön érdekes, hogy ennyiből csak 2 tanár kap ajándékot, még 15 fős osztály esetén is nevetséges, hát még ha egy átlagos 30 fős osztályról van szó. Ennyiből vígan lehet az összes tanárnak venni valamit.

2015. máj. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát igen,ez a problémám és 21-en vagyunk.Na meg azt is mondták hogy a maradék pénzt nem visszaadják hanem majd valamire elmegy(pl:nyársalás) ami szerintem nem 8000ft.
2015. máj. 5. 20:42
 6/9 anonim ***** válasza:
18%
Hú de utálom az ilyen fillérb*szókat mint a kérdező! Itt hápog 1000 Ft miatt, hogy az milyen komoly pénz. Utána meg az a baja, hogy miért nem vesznek minden tanárnak diákot. Az lenne vagy 8-10000 Ft? Az nem sok? Amiatt nem hápognál?
2015. máj. 6. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
24%

"minden tanárnak virágot."


Bocs, csak úgy fel tud húzni az ilyen kötözködő, sz*rrágó mentalitás.

2015. máj. 6. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Haggyal mar most komoly 1000 forintert itt hapoksz aztan meg "VEGYUNK MINDEN TANARNAK VIRAGOt"nem nem jogosan vagy felhaborodva nezz magadba lecccccccccci
2015. máj. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
leccccci tanulj meg írni kedves,azután gyere nekem pofázgatni :)
2015. máj. 6. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!