Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Pocsék az osztályom minden...

Pocsék az osztályom minden tekintetben, osztályfőnök nagyon jó fej de már ő sem bírja, ez engem nagyon zavar mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy 10. osztályba járok egy szakközépbe. Az osztály minden tekintetben szörnyű(legrosszabb átlag a suliban, nagyon rossz hozzáállás, nemtörődömség stb..) ezzel szemben az osztályfőnökünk nagyon jó, teljesen korrekt. A héten betelt az a bizonyos pohár és kb 10-15 ember kapott osztályfőnöki figyelmeztetést, az most nem számít miért lényeg hogy fontos iskolai esemény volt amire nem jöttek be mert esett az eső.. így az osztályfőnök sz@pott ismét igazgató jól lebaszta..

én mint diák mit tehetnék hogy változzon a helyzet?? Rossz nézni, hogy nap mint nap az osztályfőnök szop az osztály miatt


2015. máj. 8. 11:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Tűrni kell, majd megkomolyodnak. Én osztalyom is a legrosszabb volt 9-10-ben. A nem normálisak megbuktak, elmentek máshova. Maradtunk 18-an, akkor se voltunk angyalkák, de szerettek hozzánk járni a tanárok. A ballagáskor osztályfőnök sírt, pedig tényleg nem voltunk egy mintaosztály. A tanárok többsége is elérzékenyült mikor átadták az érettségit. Megjavulnak majd ők is, nyugi.
2015. máj. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia!

...pont mintha a fiam osztályáról írnál (vagy ő írta volna ki a kérdést). Csak ő 9.-es. Ők is a legrosszabbak lettek átlagba a suliból, 20 ember bukott félévkor a 33-ból. Az ofő nálunk is nagyon rendes, figyel mindenre...én is sajnálom Őt, ha bármiben tudok - mint szülő - segítséget nyújtok neki. A fiammal sokat beszélgetünk a többiek kirívó magatartásáról, hozzáállásáról a tanuláshoz. Én többször mondtam neki, hogy próbáljanak meg ők a "jobbak" hatni a többiekre, de semmi...szerintem annyit tudsz tenni (csak tudom, hogy nyomaszt, hogy ilyen az osztályod), hogy te nyújtod a maximumot, amit tudsz, rendesen viselkedsz, részt veszel a "kötelező" programokon stb.

Amúgy még megjegyezném, hogy nálam múlt héten kicsit kiverte a biztosítékot az, hogy a ballagtatásra 33 főből 12-15 gyerek ment be!!! Díszítést pedig 2-3 gyerek vitt...

Jó lenne valami megoldás a problémára!!!

2015. máj. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálunk is ilyen volt a helyzet, aztán jó sokan meg is buktak 2 év után. Egyszerűen túl kell élni.
2015. máj. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!