Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nagyon strébernek tűnnék emiatt?

Nagyon strébernek tűnnék emiatt?

Figyelt kérdés

Jelenleg 3,44 az angol átlagom, és 7 ötös kell, hogy felvigyem 4-esre. Hétfőn felmondok 5 olvasmányt (mindegyik egy 5-öst ér), valamint egész nap a szódolgozatra tanultam. Szerdán írnánk még egy dolgozatot, ami ha ötös lenne, már nyugodt szívvel mondhatnám, hogy 4-es leszek év végén.

Ugyanez van a történelemmel is. Rengeteg szorgalmit csináltam, amit kedden akarok odaadni a tanárnak. Szintén meglenne a négyes.

A kérdés az, hogy szerintetek strébernek néznének? A tanárok nem lennének mérgesek a hirtelen hajtás miatt? Talán inkább vissza kéne vonulnom?



2015. máj. 16. 14:47
 1/5 anonim ***** válasza:

miért lennél stréber? Majd később, amikor a pérmiumért fogsz dolgozni hogy el tudj menni 3 hétre a karib szigetekre, és hajtassz mint az állat, akkor is azt fogod nézni, hogy "úristen, mi van ha strébernek gondolnak"?

Naugye. Ha akarsz valamit, tegyél érte, mindenki más meg le van sajnálva

2015. máj. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát a tanárok erre szokták azt mondani, hogy az igyekezetet becsülik, de nem értékelik. Az egész éves teljesítményt kell értékelniük. Persze más, ha úgy áll valaki kétesre, hogy egy jobb jegy átbillentené, megadnám szó nélkül a lehetőséget javítani- az egész éves anyagból, ha más dolgozat/felelés már nem esedékes. Az, hogy hirtelen csomó új jegyet kéne szerezned, azt bizonyítja, hogy nem érdemled meg a jobb jegyet. Meg elég furcsán nézne ki a naplóban is ha valakit jóval több jegy alapján kéne lezárni, a többiekkel szemben sem lenne fair.

Jegyezd meg ezt a szorgalmat és lelkesedést, következő tanévben hasznát veheted.

2015. máj. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

2-es: Nem lenne jóval több jegyem, mivel ezeket a legtöbb ember felmondta, és a tanár is már állandóan azzal nyúz, hogy tanuljam meg őket.

Ha nem mondanám fel, egyeseket írna helyettük.

2015. máj. 16. 20:33
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha mindenki masnak is meg kell tanulni akkor ez nem streberseg de ha meg plusz 2-3 jegy kell az atlag atbillentesehez akk gondolkozz el h tenyleg megerdemled e. Az ev vegi jegy az egesz evre es nem az utolso pillanatban eszbe kaptam jegyekre alapul. Ha a tanarod hetek ota ezzel nyuz akkor eddig miert nem tanultad meg? Nem te teszel szivesseget vele... Mikor en alltam 3asra foldajzbol akkor egesz felevben tanultam nem csak majus masodik feleben, es mikor 4,4lett a vegso atlagom akkor a tanar kerdes nelkul 5osre zart le, mert latta h kemenyen dolgoztam.
2015. máj. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha a negyesert küzdesz, akkor bármit mondhatnak rad, csak azt nem hogy stréber vagy......a stréber ötösre áll.......
2015. máj. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!