Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért mondják hogy túlzás a...

Miért mondják hogy túlzás a viselkedésem?

Figyelt kérdés
Most érettségizünk, már csak a szóbeli van hátra. Anno öt éve (nyelvi előkészítőn tanultam) a gólyabálon, a legmegalázóbb (pelenka nyalás, tampon szopás, női ruhába öltözés és sminkelés) kellet részt vennem. Az utolsó feladatra (rúdtánc) nem mentem ki, erre mindenki nekem esett, hogy ennyit megtehettem volna az osztályért. Plusz az osztályfőnök is engem cseszett le. Nagyon mérges voltam és onnantól kezdve nem szóltam senkihez, most se beszélek egyikkel se. Nem voltam se szalagavatón se a ballagáson.

2015. máj. 18. 07:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy. Az emberi méltóság sokkal többet ér, mint mások véleménye.

Én gólyabálra sem mentem el, mert nem motivált, és tudtam, hogy nem éreztem volna jól magam. Természetesen a szalagavatót és a ballagást és a tablókényképezést is kihagytam, de egy pillanatra sem vártam meg!


Szeretem a bulikat és a poénokat, szerencsére sok jó barátom is volt/van és teljesen normális életet élek. Egyetemre járok, sportolok, stb.


Szóval ne aggódj, azért mert máshogy viselkedsz, mint amit a környezeted elvár, még nem túlzás/rossz az, amit csinálsz. 25.l.

2015. máj. 18. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valakinek (vagy valakiknek) nagyon beteges vágyai vannak hogy egy fiatal srácokból transzvesztitát csináljanak utána orális szexként tampont szopassanak vele meg rúdon táncoltassák...
2015. máj. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%
ha még pár hónapig csináltad volna ezt a durcimurcit, még az is elfogadhatóbb lenne, mint, hogy 4-5 senkihez sem szólsz...
2015. máj. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálunk a suliban nem engedték, hogy ilyen feladatok legyenek a beavatáson. Bár a fiúknak lányruhába öltözés az alap, meg a sminkelés is, azon nincs semmi megalázó. Igaz, ez még az ókorban volt, kb. mikor kérdező Te születtél.

Véleményem szerint annak ellenére, hogy a feladatok elég szemetek voltak, nagyon gyerekes viselkedésre vall, hogy azóta haragot tartasz emiatt. Úgyhogy, igen, felnőttként túlzott hisztinek tartom a viselkedésedet.

2015. máj. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Maximum három feladatra lehet valakit kivívni, én négyen voltam. Ráadásul az utolsó kettőre úgy kellett volna mennem hogy akit kihívtak nm akart kimenni. Az osztályfőnök ezért küldött engem
2015. máj. 18. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!