Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan oldhatnám meg, hogy...

Hogyan oldhatnám meg, hogy abbahagyja?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok és van egy osztálytársam(az a tipikus kötekedős fajta) és állandóan csapkod meg ilyenek,de én nem akarok behúzni neki egyet mert hiába mondom,hogy nem en kezdtem a tanároknak úgyse hínnek el.hogyan tudnám ezt elintézni ?
2015. máj. 20. 19:05
 1/8 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok és ő is
2015. máj. 20. 19:06
 2/8 anonim ***** válasza:
Iskola után néhány gyomros és kész.
2015. máj. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Végülis nem rosz ötlet ott már nem a suliban vagyunk
2015. máj. 20. 20:00
 4/8 anonim ***** válasza:
A gyomrost nem bizonyítják semmivel, csak pl ne a nyílt utcán csináld, plusz vállald, hogy lehet utána te leszel megverve. Bár az ilyen kis szaros, mint az osztálytársad, valszeg addig nagyfiú csak, míg a másik nem üt vissza.
2015. máj. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Pontosan az a fajta aki nagyon kemênynek hiszi magát de közben meg csak azêrt nem csapom le mert hát azêrt mêg is csak nem lenne jó egy igazgatói
2015. máj. 20. 21:09
 6/8 anonim ***** válasza:

Igazgatói, na és? :D Te még elhiszed, hogy az bármit számít?

Elhiszem, hogy inkább béketűrő vagy, de nyámnyila ne legyél már. A fiamnak biztos azt mondanám, hogy igenis vdje meg magát, csak ne rommá verje a gyereket, hanem ésszel pár pofon és ne legyen közönség.

2015. máj. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Oké!

Köszi a választ

2015. máj. 20. 22:13
 8/8 anonim ***** válasza:
6-osnal a pont..
2015. máj. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!