Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért viselkedik így velem a...

Miért viselkedik így velem a tanárom?

Figyelt kérdés

Órán, amikor kérdez valamit a többiektől, ami ráadásul nem is olyan nehéz és jó választ adnak rá, annyit mondanak, hogy oké, jó vagy valami ilyesmi. Ha viszont valami olyasmit kérdez, amit amúgy mindenki tud úgy 2. osztály óta és épp én mondom először a jó választ, mindig azt mondja, hogy "Nagyon ügyes vaaagy *_*", meg ilyesmik. Ha mások isznak pl, amikor bejön a terembe, mindig rájuk szól, hogy azért vegyék már észre, hogy benn van és ne ilyenkor kezdjenek el inni. Én viszont első padban ülök, pont a tanári asztal előtt és mindig, amikor bejön a tanár órára, olyankor jut eszembe inni, nehogy megszomjazzak órán és megiszok a jelentés alatt vagy fél l vizet és nem is szól rám.

Szerintetek miért ilyen velem? Nem hiszem, hogy azért csinálja ezt, mert szimpatikus vagyok neki, mivel nem vagyok olyan jó tanuló, ellenben egyik barátnőm meg igen, mégse csinálja ezt vele. Szóval mi lehet még az oka, hogy velem így "kivételez"?

Én 17/L vagyok amúgy, a tanár pedig olyan 30 év körüli és nő.


2015. máj. 23. 15:26
 1/3 A kérdező kommentje:
* "..és jó választ adnak rá, annyit MOND, hogy.."
2015. máj. 23. 15:27
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem csak akkor lehet valaki szimpatikus egy tanárnak, ha jó tanuló. :))

Engem van amelyik tanár azért szimpazizál, mert a tesóim jó tanulók voltak. Van olyan tanár, aki azért bír, mert hasonlók a személyiségeink.

De megfigyeltem, hogy van olyan osztálytársam, akit azért szeretnek a tanárok, mert a szüleik X-et dolgoznak...

2015. máj. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, igazad van :)
2015. máj. 23. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!