Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nem tudom hogy kivel táncolok...

Nem tudom hogy kivel táncolok a szalagavtón. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Az osztályból már mindenkinek van párja (több a fiú, mint a lány->lány vagyok) és a lányok felírták, hogy ki kivel táncol akkor kérdezzem meg tőlük?

2015. máj. 25. 09:55
 1/6 Interferencia válasza:
Kivel szeretnél? Beszéld meg vele.
2015. máj. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az osztályfőnök nem tud segíteni? Vagy ha te szeretnél valakivel, akkor kérdezd meg az illetőt, ha több a fiú, akkor bőven van választási lehetőséged.
2015. máj. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Derítsd ki, hogy melyik fiúnak van párja és akinek nincs, hozzá menj oda és beszéld meg vele mi a helyzet.

Ha senki nem akar párnak az osztályodból (ami biztos nem fog megtörténni), abban az esetben létezik másik osztály is és ott is vannak fiúk. Nálunk voltak átjárások.

2015. máj. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha páratlanul vagytok, és neked nem jutott senki, akkor egy másik osztályból választhatsz partnert, vagy akár egy külső személlyel is táncolhatsz. Nekünk szerencsénk volt, mert az párosan voltunk, így mindenki tudott lenni valakivel, én is az utolsó pillanatban tudtam meg, hogy szinte már mindenki választott magának párt, csak én nem, szóval odamentem az egyik fiúhoz (akivel amúgy nagyon jóban is voltam), hogy van-e már párja, és mondta, hogy még nincs, szóval el is dőlt, hogy vele leszek. De egy másik osztályban viszont sajnos pont páratlanul voltak, egy lány maradt egyedül, és nem mert megkérni senkit se egy másik osztályból, hogy táncoljon vele, ráadásul a lány se volt valami népszerű, szóval -mint ahogy később kiderült- egyikük se vállalta volna miatta azt, hogy ottmarad próbákon nap mint nap suli után. Szóval az lett a vége, hogy a lány nem táncolt a saját szalagavatóján. :(

Szóval szerintem inkább kezdj el utánajárni, hogy a másik osztályból melyik fiú táncolna veled, nehogy túl késő legyen.

2015. máj. 26. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Bocsi, csak futólag olvastam el a részletezést, félrenéztem, és azt hittem, hogy több a lány. Nos, ha több a fiú, akkor nem kell más osztályból megkérned senkit, valaki úgy is el fogja vállalni a te osztályodból. Senki se akar kavarodást, bonyodalmat, a végén el fog dőlni. Nem is kell annyira szeretnetek egymást, majd a próbákon kialakul minden.
2015. máj. 27. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2015. máj. 28. 06:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!