Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nem adtam rá okot, akkor...

Nem adtam rá okot, akkor miért bántanak?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, Szlovákiában élek, de itt Magyarországon tanulok, már második éve mint fodrász. A többi fodrásszal semmi baj nincs, de a varrónők akikkel együtt vagyunk, mióta megtudták hogy honnan jöttem, szinte mindig beszólogatnak, tűnj vissza felvidékre, neked nincs is hazád, országfoglaló sz.r, csak hogy a legenyhébbeket említsem. Nem tudom, hogy miért csinálják ezt, én nem tehetek róla hogy ott lakok.

2015. máj. 26. 20:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Akik maguk nyomorultak, szeretnek kinézni valakit, akit saját maguknál gyengébbnek, nyomorultabbnak tarthatnak. Így az a hamis kép alakul ki bennük, hogy mégiscsak felsőbbrendűek.
2015. máj. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Nekem akkor is rosszul esik, én tényleg nem tehetek róla, hogy így alakult a történelem.
2015. máj. 26. 20:29
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen bunkók sajnos mindenhol vannak. Fogd rövidre a választ, utána pedig ignoráld őket. Pont az okoz örömet nekik, ha látják, hogy bántanak a megjegyzéseikkel, viszont ha tudomást sem veszel róluk, idővel abbahagyják. Na meg ilyen hülyeségen nem is érdemes felhúznod magad, ilyen megjegyzésekkel maguknak állítanak ki szegénységi bizonyítványt.
2015. máj. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
58%
Sajnos Magyarországon nagyon sok az ilyen. Ők buták böszmég és mindenkit támadnak aki nem olyan mint ők. A nők közt pedig még gyakoribb.
2015. máj. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Volt olyan (igaz az egyik lánynak a barátja) aki olyat mondott, hogy majd jön a Jobbik és eltakarítja az ilyen szennyeket mint én vagyok. Volt már rá példa hogy sírtam, ráadásul az osztályfőnököm is piszkál.
2015. máj. 26. 20:37
 6/20 anonim válasza:
100%
Biztos unatkoznak a sok varrástól és nekik ez a szórakozás. A tett a fontos nem az, hogy ki honnan jött. Ha már tényleg zavar, akkor tegyél lépéseket.
2015. máj. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire zavar vagy elfajul a helyzet, nincs valaki, akihez fordulhatnál? Tanár, igazgató stb?
2015. máj. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Voltam az igazgatónál nem is egyszer, akkor lecsihadtak, de utána újra kezdték.
2015. máj. 26. 20:51
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg az igazgatónak, hogy mindig újra kezdik. Ne panaszkodósan vagy hisztisen, csak közöld határozottan, hogy ez számodra nagyon sértő és nem állnak le. Ha az igazgató egy intelligens ember, valami eddiginél komolyabb szankciót alkalmaz.

A fodrász osztálytársaid kiállnak melletted?

2015. máj. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Ők igen, azokkal jól elvagyok, van két lány akik nem kedvelnek, de ők se bántanak.
2015. máj. 26. 20:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!