Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ezt nem értem. Vajon mi lehet...

Ezt nem értem. Vajon mi lehet hogy ilyen kedves?

Figyelt kérdés
Nos, ne értsétek férre, semmi olyan nincs a dologba ami rossznak mondható lehetne! Csak van egy tanárom, aki szerintem nagyon szeret, de nem tudom, hogy ezt csak én gondolom, vagy tényleg így van...? Volt egy verseny, amire nem is alartam elmenni, és nem gyakoroltam sokat, elhadartam az egészet, de mégis első lettem. Most, amikor lekonfirmáltam (mivel egy lelkésznőről van szó) akkor nekem adta a jobb kérdéseket, rám mindig mosolyog, visszaír, ha nem ér rá, stb...Gyereke az nincsen, de férje van. Vajon miért ilyen kedves velem? Mit gondolhat? :D

2015. máj. 30. 21:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Ő is bejön neked? Akkor ne hezitálj hanem lépj :D
2015. máj. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Úristen! Én lány vagyok! Nem szerelmesek vagyunk egymásba! :D Hanem csak kedvesek vagyunk egymással! Nem arra céloztam, hogy szerelmes vagyok belé! Hanem; mivel nincs gyereke, lehet, hogy annak tekint? ^^
2015. máj. 30. 22:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy lelkésznőből eleve árad a szeretet kedvesség. Ha ez a személyedre fokozottan érvényes akkor van valami plusz benned amiért kedvesebb hozzád. Lehet érzékenyebb vagy a többieknél, okosabb, figyelmesebb, elkötelezettebb hit kérdésekben vagy valami más ami miatt egy kicsit több szeretetet mutat feléd. Vedd természetesnek szerintem nincs benne semmi misztikum!
2015. jún. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nem szerelmesek vagyunk egymásba! :D Hanem csak kedvesek vagyunk egymással.


Ugye belátod, hogy ez elég furán hangzik!

Szerintem nem az a kérdés, hogy ő mit gondol, hanem az, hogy TE mit gondolsz.

2015. aug. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!