Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az nem érdekes ha egy végzős...

Az nem érdekes ha egy végzős gimis osztálynak azért nem lesz bankettje érettségi után mert senkit se nagyon érdekel?

Figyelt kérdés

Az of elkezdte volna szervezni a bankettet, de kiderült hogy még most amikor azt se tudni hogy hol és mikor lenne, már most az emberek több mint fele közölte, ő nem megy, nem érdekli.

És ugye a költségek a résztvevők között oszlanak meg így nem mindegy hogy 30 ember megy, vagy 10.

Aztán amikor a maradék megtudta hogy a fele eleve nem menne, akkor azok is elpárologtak így most maradtak kevesebb mint 10-en a 30 főből akit (esetleg) érdekelne.

De ezek is eltűnnek ha kiderül hogy 30 helyett kell fizetniük a költséget (terembérlés ára független a résztvevőktől).


Milyen osztály ez? Formai kérdés, mert tudom milyen osztály. Ez nagy nagy rakás szar. Csak újra és újra rájövök, most legalább utoljára.


2015. jún. 6. 08:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
87%

Valószínűleg az osztálytalálkozókon se nagyon kell majd rugózni.

Szomorú, de ez van, szerintem 7-8 emberre fölösleges termet bérelni, elég, ha lefoglaltok egy asztalt valami jó helyen, olcsóbban jöttök ki.

2015. jún. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Hát az a 7-8 ember mehet a sarki mekibe is akár.

De nem megy még oda se majd.

2015. jún. 6. 09:17
 3/21 anonim ***** válasza:
81%
Az a jó, legalább nicns veszekedés belőle. Nálunk ölték egymást, nem tudták hova akarnak menni osztálykirándulásra, aztán elmentek valami szar noname helyre, én nem mentem. Amúgy is utáltam az osztályt. Egyszer színházba mentünk és a tanár olyan töketlen volt hogy 5 ember állt a buszon, mert nem volt elég ülőhely.
2015. jún. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
40%
Nekem ez azért fura, mert pont a gimis évek azok, amikor kialakul egy társaság, barátságok köttetnek. Ha ennyire nincs összetartás egy osztályban, akkor szvsz valami gáz lehet az iskola légkörével is. Legalább pár fős baráti társaságok ki szoktak alakulni, ha ennyire nincs igény arra, hogy legalább néhányan egy buli keretében elköszönjetek egymástól és a sulitól, az szinte érthetetlen (nekem legalábbis).
2015. jún. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Így van!

Ezt hívják klikknek.

CSak a gond az hogy ezek a kis társaságok a másikkal egy levegőt se hajlandóak szívni.

Egymásért bármit, de közösen a világon semmit.

Vannak olyan osztálytársaim nem is egy, akik néhány emberrel beszélnek, az összes többivel meg egy szót se.


Legalább pár fős baráti társaságok ki

2015. jún. 6. 09:27
 6/21 anonim ***** válasza:
ilyen kis lészámmal szerintem érdemesebb kerti partit tartani
2015. jún. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Ez van. Sprite!
2015. jún. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Nem tartunk itt semmit se.

Leérettségizünk aztán isten áldjon mindenkit, akkor lássam őket mikor a hátam közepét.

2015. jún. 6. 09:31
 9/21 anonim ***** válasza:
Nekunk sem volt semmi, sot mi szervezni se kezdtuk el, mert mindenki lesz.rta. Viszont a szalagtuzo utan az egyik beulos-szorakozohelyen volt egy termunk berelve ott kajalni is lehetett, meg inni ugyebar, az jo muri volt, az osztaly fele még ott is volt szerintem. Menjetek el valahova heten-tizen, vagy ahanyan vagytok, hidd el jobb is lesz ugy (hogy nincsenek ott azok, akiknek amugysem kellene ott lennie). Nem kell ezen fentakadni, van ilyen osztaly aztan kesz. Erettsegi utan ugyis szetszeledtek, csak egy-ket baratsag marad fent. En is orultem, hogy vege lett, igy meg plane mert megerositesnek jo volt, hogy tenyleg ekkora sz.r:D
2015. jún. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
64%
Barátságok köttetnek középiskolában? Pont hogy nem, inkább találkozol egy rakás szar gyerekkel akik idegileg kinyírnak mert nem komplettek, úgy kellett végigszenvednem 4 évet, a középsuli sok tanulnivágyó ember számára pokol is lehet.
2015. jún. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!