Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az általános iskolás 4. évünk...

Az általános iskolás 4. évünk végére azt találtuk ki, hogy egy kis könyvbe mindenki beleír valamit (rövid vers, idézet) az ofőnek, meg a másik tanítónknak. Tudnátok segíteni? Mit írjak bele?

Figyelt kérdés
Sürgős az ügy, köszönöm a válaszkat:)

2015. jún. 7. 11:14
 1/3 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem lehet személyes üzenet is, miért vagytok hálásak, miért fognak hiányozni. Rengetek idézet van neten, pl. citatum.hu oldalon, keresőbe írjatok szavakat, az alapján kiadja őket. Mi anno tettünk bele aktuális fotókat is, mindenkinek volt egy saját oldala.
2015. jún. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Vagy egy emléket pl az osztálykirándulásokól.
2015. jún. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én (mivel nagy film-sorozat fan vagyok) a castle c. sorozatból tettem bele idézetet:


Van egy általános igazság, amivel mindannyiunknak szembe kell néznie, akár akarjuk, akár nem. Egyszer minden véget ér. Akármennyire is vártam ezt a napot, sosem kedveltem, ha valami véget ért. A nyár utolsó napja, egy nagyszerű könyv utolsó fejezete, a búcsú egy közeli baráttól. De a befejezés elkerülhetetlen. A levelek lehullanak, becsukod a könyvet, elbúcsúzol. Számunkra ez is egy ilyen nap. Ma búcsút intünk mindennek, ami ismerős volt, mindennek, ami kényelmes volt. Tovább lépünk. De attól, hogy elmegyünk - és ez fáj - lesznek emberek, akik részesei maradnak az életünknek, akármi is történjen. Ők a mi biztos talajunk, a sarkcsillagaink, és az apró tiszta hangok a szívünkben, amelyek velünk lesznek, örökre.


Elég hosszú, de nekem nagyon tetszik :)

2015. jún. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!