Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek? (többi lent,...

Mit tegyek? (többi lent, beszolósok ne irjanak)

Figyelt kérdés

Az angol tanár bekérte a szótárfüzetet ellenőrzésre,de vsak reggel volt bent ma,ezért siettem.

Csak van egy idézetes füzetem ami ugyanúgy néz ki mint a szótárfüzet és véletlen az idézetest adtam oda.

Holnap van vele órám,ő kb mindenre tesz megjegyzést,de félek hogy az osztály előtt megjegyzést tesz erre.

Gondolom nagy hülyeségnek tűnik hogy ennyiből ekkora ügyet csinàlni

,de amúgyis nagyon szégyenlős,félénk vagyok.


2015. jún. 10. 13:26
 1/3 A kérdező kommentje:
*csak
2015. jún. 10. 13:28
 2/3 anonim ***** válasza:
Keresd meg őt még óra előtt, add oda az igazi szótárfüzeted és tisztázd a helyzetet, kérd meg, hogy kezelje diszkréten az ügyet. Biztos neki is van magánszférája, csak el tudja képzelni, milyen lenne, ha véletlenül elkotyogná, és a másik fél nagydobra verné.
2015. jún. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is ora elott keresd meg es kerj tole elnezest, hogy osszecserelted a fuzeteket. Biztosan nem fogja leharapni a fejed.:) Ennyitol ne parazz ennyire, masnak kisebb baja is nagyobb ennel.;)
2015. jún. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!