Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Érettségi banketten miről...

Érettségi banketten miről szoktak beszélgetni a tanárok és a diákok?

Figyelt kérdés

És ha egy beülős helyen lesz, akkor várhatóan mi lesz a program a kajáláson és a beszélgetésen kívül?

Nem tudom, miért, de izgulok miatta. Kb. azóta, hogy megtudtam, az összes tanár eljön.


Köszi előre is, ha írtok. :)


2015. jún. 13. 11:40
 1/5 anonim ***** válasza:

A régi emlékekről, mulatságos eseményekről, van, aki most hallja ezeket először, mert akkor kimaradt belőle:)

A tervekről, vágyakról. A tanárok is közlékenyebbek ilyenkor, nekik is voltak élményeik veletek. Sok fiatal tanár le is tegeződik, ezzel jelezve, hogy már felnőttként kezel benneteket.

2015. jún. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Általában az elmúlt 4 évről. Bár a mi bankettünk elég furcsa volt, mert kb fél órán keresztül az orális szex volt a téma.
2015. jún. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

És ha én nem voltam jó viszonyban a tanárokkal, akkor velem nem fognak beszélgetni? Nem sok közös emlékem van velük, ami meg van, azt jobb nem háborgatni.:D

Ja, és ilyenkor alkoholt is szoktak inni?

2015. jún. 13. 12:52
 4/5 anonim ***** válasza:

Általában hosszú asztalnál terítenek, ülj ahhoz a csoporthoz, akikkel jóban vagy!Lehet, hogy meglepetést is okozol, hogy milyen barátságos, érdeklődő, vidám, jófej....vagy, ami 4 év alatt nem derült ki rólad.

Alkohol is van, de csak kedvcsinálónak. Aki nem iszik egyébként, annak nem kötelező, de van, aki "a társaság kedvéért", vagy a vacsora "emésztése" végett rendel. Általában a vacsorához tartozik esetleg egy kispohár pezsgő, a többit mindenki maga rendezi, fizeti. Biztos tudod, mire fizettetek be.

2015. jún. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! :)


De akkor ugye ilyenkor nincsenek olyan témák, meg "felafatok", hogy mindenki mondja el, mi a legjobb emléke, stb? Vagy valami, amikor midnenkinek beszélnie kell?

2015. jún. 16. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!