Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek gáz dolog 14...

Szerintetek gáz dolog 14 évesen szuperhős rajongónak lenni?

Figyelt kérdés
Az osztályban folyton kérdezgetik tőlem hogy miért bírom az ilyen szarokat, meg mondják mennyire lejárt dolog a szuperhősös filmipar. Egy haverom sincs aki bírja az ilyeneket és kezdem különcnek érezni magam emiatt és már azt se merem vállalni hogy képregényeket is gyűjtök(persze azt nem titkolom hogy szuperhős rajongó vagyok).

2015. jún. 28. 18:55
 1/8 anonim ***** válasza:
56%

Bezzeg a bosszúállókra tátott szájjal beülnek, igaz?

Nem gáz, ha nem ez teszi ki az életedet. Mondjuk az ilyen komolytalan Marveles hősökért rajongani ház. A DC kicsit értelmesebb.

2015. jún. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
DC rajongó vagyok (Marvel képregények közül csak az ismertebbeket olvasom, de
2015. jún. 28. 19:02
 3/8 A kérdező kommentje:
...a marvelt is bírom
2015. jún. 28. 19:03
 4/8 anonim ***** válasza:
nem az, valaki 30 évesen is rajong értük mindenki mást szeret :)
2015. jún. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
jaj és sose szégyelld amit szeretsz neked kell szeretned nem másoknak
2015. jún. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Jack Alvin válasza:
12 éves vagyok és én is szeretem a szuperhősöket. Engem mondjuk nem szoktak emiatt kiközösíteni de a 30 éves nagybátyámmal szoktam beszélgetni ilyenekről. Nem szégyen.
2015. júl. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nem szégyen, én 15 vagyok és én is a DC mellett állok, nálunk viszont nem tartják a képregényt gyerekesnek, a Képes Kiadó Batman kötetei pl. nekik is tetszenek.
2016. júl. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én 22 éves bő létemre rajongok ezekért. De nálam csakis MARVEL❤
2021. ápr. 8. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!