Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek utál engem? Vagy...

Szerintetek utál engem? Vagy ne vegyem fel ezeket a megjegyzéseket? Csak viccelt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Orvosira járok, és tegnap volt egy kisebb kertiparti a csoporttársaimmal. Mindenki ivott, és jól szórakoztunk, és tök jól éreztem magam. Az egyik srác is jófej volt velem, biliárdoztunk, iszogattunk, aztán ahogy telt az este, elkezdett nekem beszólogatni. Jó jegyeim vannak, majdnem kitűnő vagyok. És a gyakorlatokon, amikor valamit nem értek, kérdezek. Nem tehetek róla, egy nagyon jó gimibe jártam, ahol belém verték, hogy addig kérdezzek, ameddig minden világos lesz. És a srác elkezdte mondogatni, hogy mekkora stréber vagyok. Hogy pl. anatómiából mindent tudok (a kedvenc tárgyam, nagyon érdekel, és ezért elég könnyen tanulom), és ilyesmik... A lényeg, hogy elkezdett nekem arról beszélni, hogy mennyire stréber vagyok,vagy 20 percen keresztül mondogatta valahogy máshogy megfogalmazva mindig és eléggé rosszul esett.. Mert a csoportban még mindig nem igazán találom a helyem, és nem akarom, hogy ez jöjjön le belőlem. De sosem nyalok a tanároknak, és nem is dicsekszem a tudásommal, csak szép csendben tanulok. Ő meg mindenből 2essel ment át. És nagyon rosszul esett nekem ahogy beszélt :/ Vagy csak azért volt ilyen mert már sokat ivott? :(


2015. júl. 5. 12:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Sok pia kihozta az irigyseget,ne is foglalkozz vele. Ha orvost kene valassz,kihez mennel?5oshoz vagy 2eshez? Na ugye...
2015. júl. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A részeg emberek és a gyerekek mindig igazat mondanak. Ezentúl fogod tudni, hogyan állj hozzá, mivel ő is így állt hozzád... Ne foglalkozz vele, próbálj meg más emberekkel barátkozni. Nyílván irigy volt és nincsen pozitív véleménnyel rólad.
2015. júl. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!