Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Csak én nem találom furcsának...

Csak én nem találom furcsának hogy egyik osztálytársammal se tartom a kapcsolatot a nyáron? Többen kérdezik a családból hogyhogy nem találkozom legalább pár emberrel a nyáron. Miért találkoznék?

Figyelt kérdés

Vagy velem van a gond, vagy nem tudom, de mindenki csodálkozik rajta miért nem beszélek találkozok senkivel a nyáron az osztályból. Én azonban semmi ingerenciát nem érzek hogy bárkivel is találkozzak vagy akár csak felhívjam, de még egy fb üzentet se írok.

Úgy vagyok vele, ha valaki akar tőlem valamit majd keres.

Ha nem keres, hát nem keres. Én biztos nem fogok senkinél „nyomulni”. Úgy vagyok vele, biztos zavarnám a hívásommal, van jobb dolga is nálam. Erre bizonyíték, hogy tényleg nem keres senki, szóval tényleg mindenkinek lehet jobb dolga.


Rosszul látom?


2015. júl. 14. 10:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Majd találkoztok szeptemberben. Ne foglalkozz ezzel, foglalkozz magaddal a nyáron :) Meg úgy általánosságban is :D
2015. júl. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Ha nem vagytok barátok, csak osztálytársak, akkor nem fura.

Talán azért kérdezték a szüleid, mert egyedül vagy?


Egyébként ez hülyeség, hogy "Úgy vagyok vele, ha valaki akar tőlem valamit majd keres.

Ha nem keres, hát nem keres."

Ha mindenki ezt gondolná, akkor senki sem keresne senkit, hanem mindig a másikra várna :D Barátságban nincs ilyen büszkeség, hogy én nem keresem, keressen ő, ha akar valamit.

2015. júl. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Barátságban nincs ilyen büszkeség, hogy én nem keresem, keressen ő, ha akar valamit.



Hát én meg elképzelhetetlennek tartom hogy én keressek meg bárkit bármilyen módon hiszen mi van ha zavarom?

Egyébként is ha kellek neki hát keressen ő. Ha akar valamit... Én nem akarok semmit.

2015. júl. 14. 10:23
 4/19 anonim ***** válasza:

3: Na de ha ő is azt gondolja, hogy mi van ha zavar?

Egyébként hogy lehetne valakit zavarni?

Ha zavarod nem veszi fel a telefont, amikor hívod. Majd visszahív.

Ha írsz neki üzenetet, nem válaszol azonnal, hanem majd később.

Miben zavarnál bárkit is? :) Nem állítasz be személyesen hozzájuk :)

2015. júl. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
De akkor jól éreztem, hogy barátaid sincsenek? Nem osztálytársak, hanem máshonnan.
2015. júl. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Amit leírtam ahhoz nem tudok nagyon mit hozzátenni.

Úgy gondolom hogy ha nem keres engem X ember, akkor nem akar semmit tőlem. Ha nem akar semmit akkor ha én keresném az zavarás lenne, hiszen én se örülök ha csörög a mobilom és "közvélemény kutatás lenne pár perce" hívást kapok.

Na ez kb ilyen.

2015. júl. 14. 10:32
 7/19 anonim ***** válasza:
Na de ember, ha így gondolod, akkor miért agyalsz ennyit rajta? Nem keresed őket és ők sem keresnek Téged. Ennyi, pont ;)
2015. júl. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Azért agyalok rajta amit leírtam az elején. Mert egy többek szerint gond szerintem meg nem és nem is értem egyáltalán hogy merülhet fel hogy gond lenne.

Kérdés: kinek van igaza?

2015. júl. 14. 10:37
 9/19 anonim ***** válasza:
Neked!!! Mivel ez a Te életed, a Te időd, és nem a családod ideje, élete. Foglalkozzanak magukkal.
2015. júl. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Nem kell találkoznod az osztálytársaiddal nyáron, főleg ha nem vagytok barátok.

De a szüleidnek is igaza van, ők csak jót akarnak, nem akarják, hogy egész nyáron egyedül lennél. És nekik az tűnt gondolom, a legkézenfekvőbb megoldásnak, hogy az osztálytársaiddal találkozz. De ha ők csak az osztálytársaid és nem barátod, akkor nem kell erőltetni.

2015. júl. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!