Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Fiúk! Ha egy új osztályba...

Fiúk! Ha egy új osztályba kerültök, milyen lányt szúrnátok ki először, aki felé közeledni próbálnátok?

Figyelt kérdés
Kiáncsi vagyok, hogy mennyi esélye van mondjuk egy csendes strébernek egy bulizós "menő" lánnyal szemben.

2015. júl. 14. 13:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem mindig a csendesek jöttek be, mindig ők a legnagyobb vadmacskák... Kár, hogy már nem vagyok sulis :(
2015. júl. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi esélyed. :/
2015. júl. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2: Nem értem mire gondolsz, nem emltettem milyen fajta vagyok. :)
2015. júl. 14. 13:41
 4/9 anonim ***** válasza:
40%
Amelyiknek a legnagyobb melle van.
2015. júl. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

"Kiáncsi vagyok, hogy mennyi esélye van mondjuk egy csendes strébernek egy bulizós "menő" lánnyal szemben."


Ez a fiútól függ. ha a fiú is a bulizós fajta, akkor nyilván azokban a körökben mozog, ha ő is a csendes stréber fajta, akkor nincs az az ég, hogy a bulizós menőcsajhoz menjen oda (még ha tetszik is neki).

2015. júl. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%
Én bulizós srác vagyok és nem ez alapján válásztok. Ez számít legkevésbé.
2015. júl. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyen se nyomi stréber, se partiállat csaj aki minden héten megdugatja magát idegenekkel. A köztes állapot inkább, ne legyen flegma (talán ez a legfontosabb), legyen igényes a kinézetére (az, hogy sportos vagy elegáns, az mind1), aztán fontos, hogy ne cigizzen, továbbá azért ne legyen segghülye, nem kell full ötösnek lennie, de azért ne is álljon bukás szélén mindenből.


19/F

2015. júl. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én "csendes stréber" voltam, de voltak "bulizós nagymenő lány barátaim".


Mondjuk a gimi után nem tartottuk a kapcsolatot

2015. júl. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 eznemlényeges ***** válasza:
Én most voltam gólyatáborban, és szerencsére volt egy cseneds lány , mint én. Igazából bulizós az bulizóshoz, csendes a csendeshez illik. Az esélyek nem egyenlőek. Most már csak nagyon kevés csendes ember van, de ha találsz egyet , azzal lesztek a legjobb barátok/pár/barátnők.(15/F)
2015. aug. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!