Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nagyon gonosz vagyok vagy ez...

Nagyon gonosz vagyok vagy ez teljesen jogos?

Figyelt kérdés

Noszoval 1. ota van 3 p#csa atz osztalyba bekebzeltek meg szemetek eleg sok mindenkivel mar tobb fizval is kavartak!

sokat artottak nekem is foleg a ketto.na a ketto kozul az egyik elkoltozott Nemetbe!en persze orultem!


Nagyon szemet vok h kettot akit nagyon utalok elkezdtem oltogatni askon?Es telleg gonosz vagyok h orulok h elment?


2015. júl. 21. 13:20
 1/8 A kérdező kommentje:
12\L
2015. júl. 21. 13:24
 2/8 anonim ***** válasza:
Én mindig is úgy tartottam, hogy nem kell lesüllyedni az olyan emberek szintjére. Ha meg névtelenül oltogatod őket, az szánalmas.
2015. júl. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szánalmas, aljas, ÉS gonosz. Csak a net mögül mersz őszínte véleményt nyílvánítani? Mondd meg nekik face to face...
2015. júl. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
inkább csak egy buta kislány vagy, de nem is vártunk többet tőled...reméljük majd felnősz és az eszed is megjön egyszer...talán...
2015. júl. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen tom h szanalmas de par hete hagytam abba!Es en 6eve viseltem el a serteseket provokaciot!es nem en fotoztam le a naplojukat!nem en uztem beloluk gunyt!nem en provokaltam ki a barataik kozt a vitat!nem en hortam le oket mindennek!nem en kapok ugy otos magatartast h egy ket evvel idosebb gyerek visz ki a suliba ahatan! Es meg sorolhatnam!
2015. júl. 21. 13:59
 6/8 anonim válasza:
Maga a megtestesült gonosz vagy. Vége a világnak a sátán itt jár köztünk. :-) Viccet félretéve szerintem is korrektebb ha a szemébe mondod vagy eltöröd az állkapcsát.
2015. júl. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Néha.
2015. aug. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát az elég gáz, hogy neten oltogatod őket. Abban viszont semmi kivetni való nincs, hogy örülsz neki, hogy elment a másik csaj. A helyedben én örömtáncot is lejtettem volna szerintem.
2015. nov. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!