Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan lehetnék közismert,...

Hogyan lehetnék közismert, tisztelt ember a suliban?

Figyelt kérdés
A múlt évben szinte észre sem vettek, láthatatlan voltam. Aztán találkoztam egy ugyanilyen helyzetű osztálytársammal, és nagyon jó barátok lettünk. Még sose volt ilyen jó barátom. Ő is közismert, tisztelt szeretne lenni, és szeptembertől labdába szeretnénk rúgni. Hogy csináljuk? Valaki, akinek ilyen gondja volt, és kimenekült belőle, tudna segíteni? Nagyon megköszönném.
2015. júl. 23. 18:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nyerj meg egy országos versenyt vagy ha nincs még iskolaújság vagy iskolarádió, csináljatok egyet. Vívjatok ki valamit a suliban, küzdjetek pl. hogy legyen jobb a menza vagy vegyenek jobb táblákat vagy ilyesmi. Szóval kell egy cél és feltűnően harcolni érte.
2015. júl. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

A népszerū emberek legnagyobb része azért népszerū, mert nem próbál az lenni, hanem egyszerūen olyan pozitív személyiséggel, kisugárzással rendelkezik, ami vonzza az embereket.

Tisztelt akkor leszel, ha valami tiszteletre méltót viszel véghez.

Kiemelkedni valamiben, sportban, tanulásban mások segítésében, csapatmunkában, másokhoz való kedves, közvetlen, segítõkész hozzáállásban.

2015. júl. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
Egy olimpiai érem, egy Nobel-díj sokat segítene a problémádon.
2015. júl. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Páva haj, okostelefon, anyázás, primitív duma, swag, yolo, emo, rock, tesa, arcra puszi fiúknak. ha fiú vagy. Kb. ettől lesz valaki nagymenő. A normális emberek mindig láthatatlanok a primitív degeneráció állat tagjai számára.
2015. júl. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Legyetek dilerek, biztosan sokan fogjak ertekelni.
2015. júl. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes válaszokat. Lány vagyok, nem menő, hanem közismert szeretnék lenni. 2 éve nyertem meg egy országos szépíró versenyt, a rajzaimat szeretik, édesanyámtól örököltem a kézügyességem.

Kérlek, ha ezeket szem előtt tartva tudtok hasznos, értelmes választ adni adjatok, kérlek

2015. júl. 23. 20:34
 7/13 anonim válasza:
Az a gond hogy a mai vilàgban akkor leszel igazán közismert ha szerzel magadnak egy nagydaran kopasz tetovált bunkót aki minden reggel sötétített üveges fekete BMW-vel visz suliba de minimum akkorával aminek nem rendszáma van hanem helyrajzi száma.
2015. júl. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Miért akar a mai világban mindenki közismert lenni? Az iskolában ahova én jártam mindenki az.
2015. júl. 24. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Akkor gratulálok és nyert ügyed van. :) Rajzolj poénos karikatúrákat az iskolaújságotokba, főleg a tanárok szerepeljenek benne és ismertebb diákok. Ha jól sikerülnek menő leszel. :)
2015. júl. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Egyébként már bemondók vagyunk a sulirádióban, ettől is híresebbek vagyunk. Ezenkívül nagyon pozitív vagyok, sosem fáradok el, és mindenkivel kedves vagyok. Ellenségem nincs. Lehet, hogy népszerű vagyok már, csak nem veszem észre. Önbizalmam sincs híján, hiszek magamban, és másokban. Nagyon jól tudok motiválni embereket, próbálom jobbá tenni őket, és az életüket. Segítek nekik, ha tudok. Persze

azért nem vagyok tökéletes. Elég lobbanékony vagyok, ha felidegesítenek elmondom nekik mi a probléma, pár napig nem kezdeményezek-ettől is jobbak lesznek. Van még valami, amit csinálnom kéne? Trollok, kérlek hagyjatok békén!

2015. júl. 24. 16:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!