Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mennétek egyetemi gólyatáborba...

Mennétek egyetemi gólyatáborba, ha van pasitok és ilyen esetben is?

Figyelt kérdés
Nem vagyok túl beszédes, nehezen barátkozom is. Már van egy egyetemi csoportunk, viszont én egy emberrel beszéltem eddig, attól tartok, hogy ha gt-be elmennék is, ott sem érezném jól magam.. Van barátom, nincs szükségem fiúkkal való "kavarásra", meg semmi ilyesmire. Ti elmennétek a helyemben? Csak félek, hogy a többiek kinéznének, vagy valami..
2015. júl. 28. 22:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Melyik egyetemre mennél?
2015. júl. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%

Csak a zenetáborba mennék el a helyedben.

Udv,

Stiffler

2015. júl. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

ugyan ez a helyzet velem is.

Tanácstalan vagyok

2015. júl. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Menj. Nem kell megcsalnod attol még
2015. júl. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem a megcsalásra értettem, hanem hogy pl egyedül lennék, mivan, ha senki nem fog hozzám se szólni, meg ilyenek?
2015. júl. 28. 22:20
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom... Hasonló vagyok, mint te, csak nagyon messze az egyetemtől. :D Én a helyedben biztos nem mennék, mert igen kevés esélyét látom, hogy jól érezzem magam, viszont balul sok minden elsülhet. Ugyanakkor, tudtommal, a gólyatábor fontos dolog, ha lenni akarsz valaki a társaságban. Remek lehetőség, hogy megismerd a többieket, habár ez foglalhat magába jó és rossz dolgokat egyaránt. Vannak ilyen beavatások, bár nem tudom mennyire megy ez itthon, de szerintem elég szívás, én azt szívesen kihagynám az életemből. Nem feltétlenül csak "kavarni" lehet, nem is értem, honnan veszed... Biztos lesznek ott még párkapcsolatban lévő emberkék. Akár még hozzád hasonlókkal is találkozhatsz, de ez a véletlenen múlik már. Mindenesetre ha nem vagy túl beszédes és nehezen barátkozol, akkor suli közben szerintem csak még jobban súlyosbodni fog ez a helyzet. Le fog kötni majd a tanulás, elindul a klikkesedés, te meg kimaradsz, lemaradsz és egy szombat este arra eszmélsz majd, hogy egyedül maradtál a könyveiddel. Néha nem árt szembenézni a félelmeinkkel, akár teljesen új emberek is lehetünk általa. Habár azzal sincs baj, aki most vagy, de légy nyitott az új dolgok felé és tök jó irányba is változhat minden.

Egyébként a barátod mennyi idős? Ő is egyetemista? Ment/menni fog gólyatáborba?

2015. júl. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Sopronba járok egyetemre, ott nem ilyenek a táborok.

Ott arról szól, hogy megismerkedtek egymással és egységgé kovácsolnak titeket. Van akinek nem tetszik akkor ahogy ezt tesszük, de utólag mindenki jó érzéssel emlékezik rá.

Semmi nem kötelező, senki nem kényszerít rá, hogy tegyél dolgokat vagy ne tegyél.

2015. júl. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Emlékszem sopronban néztem a fák fole :)
2015. júl. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azért nem annyira fontos a gólyatábor, mint egyesek beállítják. Én a középiskolaira se mentem, mégis itt vagyok, az egyetemire se fogok menni, mert nem érdekel. Facebook csopin belül már így kialakultak klikkek a kolesz/albérlet miatt, én meg mivel bejárós leszek, ez kimarad az életemből. A gt igazából annak fontos, aki valóban kolis lesz és többet fog a többi személlyel érintkezni, mint pl az én típusom.
2015. júl. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
93%

Kedves Kérdező!

Másodévesként mondhatom, hogy jó társasági életem van az egyetemen úgy, hogy a gólyatábornak a közelébe sem mentem. :)

Bár nem vagyok zárkózott és csendes típus, de engem nem vonzz ez a piálás hányásig és társai. :)


Dönts belátásod szerint, én a helyedben nem mennék.


21/L

2015. aug. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!