Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Középsulis leszek és nagyon...

Anonymous0123 kérdése:

Középsulis leszek és nagyon félek hogy milyen lesz. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szeptembertől gyógyszerészetin leszek és egyáltalán nem ismerem egyik osztálytársam se.Egyikkel pár szót beszéltem élőbe de nem ismerem.

A régi sulimba sokat bántottak de mostmár lettek barátaim,pasim és kiálltam magamért.

Facebookon csináltak egy csoportot az osztálynak és ott beszélgetnek de én nem nagyon néztem meg a chatet és nem is irtam nekik az nagyon gáz?

Félek hogy mi lesz..



2015. aug. 18. 19:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért nem írtál nekik? Azért középiskolában már nem jellemző, hogy kiközösítenének pl. a külsőségek miatt. Ráírsz pár emberre, beszélgetsz velük és máris nem lesz olyan idegen a helyzet.
2015. aug. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mostanába itt mindenki fél valamitől:)
2015. aug. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mit tegyél? Semmit. Úgy sem tudsz, max. magadat győzködöd és nyugtatod. Én is nagyon fostam a középsulitól, de nem jártam fel ide kiírni, hogy jaj mi lesz. Értsd, nem bántásból írom, csak minden nap jön három ugyanilyen kérdés. Én is féltem, én tudtam előre, hogy mennyi s+ggfej barom van a sulimban de még is itt vagyok :). Nyugodj meg, persze lesz majd részed jóban is rosszban is, de összességben nem olyan vészes mint gondolnád.
2015. aug. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne aggódj emiatt, biztos vagyok benne, hogy a többiek is ugyanúgy félnek/izgulnak, mint te!:)

Legyél nyitott majd, az első napokon rengeteg múlik. Légy mosolygós, beszélj magadról, persze ne sokat, és kérdezz a többiekről is! Akkor nagy baj nem lehet.

Középsuliban nem divat már a kiközösítés...

2015. aug. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is most megyek kilenedikbe, de teljesen nyugodt vagyok. Tulajdonképpen nincs mitől félned. Ha a tanárok a probléma akkor elég tanulni. Barátokat biztosan fogsz találni, ha esetleg te nem bírod őket akkor foglalkozol majd a tanulással. Ha meg minden kötél szakad suli váltás. És hidd el nekem sokkal több félni valóm van, de nem izgulok. Nem ismerek senkit, az osztályom 90%-a ismeri egymást régről, az osztályom nagyon kis létszámú. Halgass zenét, élvezd ki a nyarat, és nem lessz semmi baj.

Sok sikert. 😊

2015. aug. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!