Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért utál engem?

Miért utál engem?

Figyelt kérdés
Van egy gimis lány, aki lehet, hogy utál engem. Mindig azt mondja, megszivatnak az avatáson (gonosz mosollyal) Szerintem azért, mert magabiztos vagyok,sziporkázó egyéniség és karcsú (ő kicsit duci) Jól énekel, mégis nem olyan magabiztos, mint én. Ha tudnám, miért utál pontosan, léphetnék az ügyben, mert nem szeretném, ha az avatás miatt mindenki megszivatna csak a mi ellenszenveskedésünk miatt.

2015. aug. 23. 18:20
 1/6 anonim ***** válasza:
És most én honnan tudjam?
2015. aug. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát ezekből, amit megadtam, gondoltam menne. Esetleg ha valaki, aki foglalkozik az emberi tulajdonságokkal, segíthetne. NEM szeretem, ha utálnak. (
2015. aug. 23. 18:24
 3/6 anonim ***** válasza:
Sz@rd le. Te se szeretsz mindenkit.
2015. aug. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez is igaz kedves utolsó. De próbálom megkedvelni azokat az embereket, akik nem valami szimpik.
2015. aug. 23. 18:45
 5/6 anonim válasza:
lehet, azért, mert olyan szavakkal illeted magad, hogy sziporkázó :D szerintem full nem az alakod miatt utál,ha utál. pl gimiben az ifisem utálta a focistákat ( lássuk be nincs ezzel egyedül) felkészítették, hogy én vagyok a focista, 3 nap múlva haverok módjára váltunk el... .
2015. aug. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kétlem h a sziporkázó szó miatt, azt csak itt írom le xD Egyébként én nem utálom a focistákat, mert sztem jók... Mindig sziporkázom vmivel, ami lehet h neki nem tetszik, de örülök, h megosztottad velem a tudásod.
2015. aug. 25. 08:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!