Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A te régi osztálytársaid...

A te régi osztálytársaid merrefelé változtak az évek során?

Figyelt kérdés
Nézegettem hogy vajon milyen szép nő lett a legnépszerűbb, legszebb csajokból akikkel egy általános suliba jártam. Hát megdöbbentő... elhíztak akkorára mint egy lufi, felismerhetetlenül ronda az arcuk, 27 körüliek és úgy néznek ki mint egy 40-50 éves. Mi a fene történt velük?? Ők voltak a divatmániás, önző, csak magukkal törődő csajok... és ilyenné váltak? Mégis hogyan, miért?
2015. aug. 26. 14:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Tudod, van olyan mondás, hogy "átver a látvány".

Lehet, hogy akkor ez volt a menő, de bekerültek egy új közegbe, és ott már a cigi, alkohol fontosabbá vált és szépen leépültek.

2015. aug. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, a folyamatos pia, cigi és fű 5-7 év alatt olyan kiégett hulla arcot varázsol mindenkinek, mint a fene. Gondolom bekerültek az egyetemre, aztán több éven át annyit buliztak hogy több piát ittak mint vizet.
2015. aug. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nézegettem én is a volt osztálytársaim képét. Megöregedtek, meghíztak, megőszültek, megkopaszodtak huszon- harmincévesen.
2015. aug. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem is olyan rég nézegettem FB-n a régi osztálytársaimat, teljesen normálisak. Nem híztak el, akin tiniként volt háj, az azóta eltűnt, akik tiniként nagyon pattanásosak voltak, azoknak az arca letisztult, legtöbbjük sportol valamit, van, aki már meg is szült, mégis megtartotta az alakját.

Normális, konszolidált felnőttek lettek, legtöbbjük már külföldön él, dolgoznak, párkapcsolatban/házasságban élnek.

Egy-két srác elkezdett azóta kopaszodni, de ez ellen úgysem lehet tenni. A régi cicamicák megkomolyodtak, a mosolyuk már nem mesterkélt, hanem őszinte.

Egyszóval én pont az ellenkezőjét tapasztaltam az általad leírtaknak. (26-27 évesek vagyunk)

2015. aug. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!