Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Gólyatábor 2015! SEGÍTENÉTEK...

Gólyatábor 2015! SEGÍTENÉTEK KÉRLEK?

Figyelt kérdés

Most leszek 9.-es, gimnáziumban. Lány vagyok (már ha ez segít). Az a harci helyzet, hogy 2015.08.28-29-én gólyatáborba megyek. És NAGYON félek tőle. De muszáj vagyok elmenni, mert az összes leendő osztálytársam ott lesz. Amúgyis ilyen zárkózott, magánakvaló, bufurc vagyok..sokak szerint.

Hogyan küzdjem le a félelmet? Hogyan barátkozzak? Hogyan nyíljak meg? Mindezt könnyen!?

Nemsokára itt van és már most remeg a gyomrom.

Seg8tsetek! kérlek..



2015. aug. 26. 22:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
18%
Ne menj.
2015. aug. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
Nem kell ettől tartanod, ha szimpatikus vagy nekik, úgyis odajönnek hozzád egy csomóan és ismerkednek ők veled. :)
2015. aug. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%

Én 7.-es leszek, nekem 7 napos volt a gólytábor, én is féltem, előtte még sírtam is, de úgy el voltunk foglalva a jobbnál jobb játékokkal, programokkal, hogy iszonyúan megszerettem, é nagyon sajnáltam, hogy haza kell jönni.


Szerintem Te is rá fogsz jönni, hogy élvezed, nem kell aggódni. Addig is jó nyaralást és jó Gólytábort.😃


13/f

2015. aug. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
71%

Felesleges azt írnom, hogy ne izgulj, mert úgyis izgulni fogsz :)

Pont ilyen voltam annak idején, visszahúzódó, zárkózott. De mégis találtam olyan embereket, akikkel megértettük egymást. Legyél nyitott, és kedves.

Nyilván több ember lesz egy szobában, így könnyebb lesz barátkozni, és majd az elfogyasztott alkohol is oldja kicsit a gátlásokat. De ne igyál sokat azért!

2015. aug. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
20%
Igyál sokat és minden jó és rossz meg fog történni veled... olyat dolgokat fogsz átélni amit anyád egy életen át csak álmodozott.. :-)
2015. aug. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

De jó nektek hogy izgultok! Én eljutni sem tudok odáig, de szerintem nálunk már volt is, lemaradtam valszeg.:(

Én is 9-es leszek, bíztatlak a beilleszkedéshez:)

2015. aug. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Indulj ki abból hogy senki nem ismeri a másikat és beszélgess velük nyugodtan. :) Én is féltem de így csináltam és jó volt.
2015. aug. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Dettó ugyanígy vagyok... Ugyanaznap lesz nekem is tábor.. Melyik suliba mész ?
2015. aug. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Ma lesz meg holnap a gólyatábor, de annyira félek, hogy sírni tudnék.. Már most görcsöl a hasam:(

Az vigasztal, hogy ha nem érzem jól magam, hívom apát és jön értem

2015. aug. 28. 08:34
 10/12 anonim válasza:
Ezer bocs hogy csak most írok remélem még tudok segíteni. A lényeg fogd fel úgy hogy már ezer éve ismered őket és most csak újra taliztok tudom hogy ezt mondani könnyű de én általában így vagyok az oszttársaimmal én is mindig így stresszelek ha vége a nyárnak am melyik gimibe mész??
2015. aug. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!