Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az egyik iskolatársam rapper...

Roly kérdése:

Az egyik iskolatársam rapper szeretne lenni, jól nyomja, adottsága, tehetsége megvan hozzá, de vidékről van ez így gáz lenne? Ha megis feltörne elfogja-e ítélni a társadalom?

Figyelt kérdés

2015. aug. 27. 03:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem nem az iskola társadról beszélsz hanem magadról.. de nem értem miért állítod be másként :D

Mert különben nem igazán érdekelne hogy elítéli e a társadalom. Engem sem érdekel hogy az egyik haverom informatikusnak készül pedig abból már annya van és lesz mint a szemét.


Egyébként lehet lesznek rajongóid, mert még a számodra legrosszabbnak talált előadónak is van, ha hiszed ha nem. Ugyanakkor utálói is vannak az embereknek. Szóval elítélni nem igazán fognak, de nem biztos hogy mindenki fogja szeretni amit csinálsz.

Főleg hogy Magyarországon ezzel nem nagyon lehet befutni.

2015. aug. 27. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!