Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Van valami tanácsotok?

Van valami tanácsotok?

Figyelt kérdés
Lassan suli(sajna),gimnáziumba kezdek,tehát új osztálytársak,új környezet,új minden.A régi osztályomba nagyon felszabadult voltam,energikus,vicceket mesélő,hiperaktív,de ez nyilván azért volt mert 8 évig ugyan azok voltak az osztálytársaim.15 éves lány vagyok és nagyon sok fiú barátom van,de ha új embereket mutatnak be,egyszerűen nem tudom miíért visszahúzódó leszek,persze szeretnék majd barátot de gondolom az első benyomás a legfontosabb.Tehát ezt hogy tudnám orvosolni,vagy majd hozzászokom?

2015. aug. 27. 11:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nyugi idővel oda is beilleszkedsz és ott is nagyon felszabadult voltam,energikus,vicceket mesélő,hiperaktív leszel :)
2015. aug. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Az egesz ido kerdese. :D
2015. aug. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Crisopher ***** válasza:
Semmi gáz, nekem is idő kell, hogy megszokjak egy új helyen, új környezetben. Nekem kicsit lassú a dolog, általában fél év szokott lenni. Szóval semmi probléma veled, szerintem mind így vagyunk. Beilleszkedni új helyre mindig nehéz. Nem ismersz senkit, nem tudod ki milyen ember. Lehet barátkozni, de az, hogy valakire azt mondd, barátod, ahhoz idő kell. De szerintem ne aggódj, mindenki így lesz ezzel, mindenkinek új hely lesz, új emberek. Szóval ha ez megnyugtat, nem csak te fogsz így érezni, hanem mindenki.
2015. aug. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha fel tudtál oldódni az általános iskolai osztályodban, idővel menni fog a középiskolai osztályban is szerintem.
2015. aug. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!