Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Holnapután kezdődik a középsul...

Holnapután kezdődik a középsuli. Nagyon-nagyon félek. Milyen lesz?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy nagyon félek, hogy itt is mindenki utálni fog. A hányinger is rám jött, aludni nem bírok, fáj a fejem, szédülök. (Nem vagyok szociális fóbiás.) Ugye itt már komolyabbak lesznek az emberek, és nem bántanak obszcén szavakkal? (Ahova mentem eddig, mindig ez volt.)

2015. aug. 30. 02:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

ha nem vagy kretén, nem vagy mindig mindenkinek a seggében, nem szólogatsz be, nem hordod fent az orrod, nem különülsz el a magad kis világodban, nem zárod ki a többieket akk nem lesz gond. de úgyis lesznek kretének, mert mindenhol vannak de azokkal meg ne foglalkozz :)

én most a koli miatt aggódok mert valszeg új emberekkel leszek és nincs kedvem megint ismerkedni xD

2015. aug. 30. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem, nem vagyok kretén. Nem lógok senki nyakán, seggnyaló sem vagyok. Nem vagyok nagyképű, szerénynek gondolom magam. Menőnek lenni nem a szívem csücske, de örülnék, ha elfogadnának. Sajnos érzékeny vagyok és magamra veszem, ha bántanak. De max majd megszokom. Köszönöm szépen a választ. :)
2015. aug. 30. 03:18
 3/13 anonim ***** válasza:

Én gimnáziumba jártam, de ugyan olyan suttyók voltak az ottani osztálytársaim az első két évben az osztálytársaim, mint az általánosban lévők. Pedig ahová jártam, elég elit helynek számított.

Ez van.

2015. aug. 30. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ne aggódj minden rendben lesz :) Valóban ne légy "kretén" légy vicces, barátságos, kezdeményezz még ha nem is szoktál, meglátod nem fognak megenni :D Biztos ők is izgulnak. Legyél ápolt, ruháid normálisak legyenek, néz ki magadnak egy normális közösséget, akik nem isznak folyton meg stb. Igen a középiskola valóban más, így gondolom én, nem fognak csúfolódni, ne adj isten bántani, de sajnos ez is megesik, ha kipécéznek néhányan, akár iskolán kívül. Ezért fontos, hogy olvadj be és legyenek barátaid. És a legfontosabb, hogy tanulj! ;) Mindent bele! Jó tanévkezdést :)
2015. aug. 30. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Kedves 3. válaszoló!

Sajnálom, hogy suttyók mellett kellett töltsd a gimit.:( És szerintem az érettség egyénfüggő. Én sem vagyok stréber, de mégis érett. Köszönöm a választ! :)


Kedves 4. válaszoló!

Reméljük! :)

Általános iskolában is új voltam. Amikor megpróbáltam viccelődni, akkor bántottak.Igyekszek barátokat találni, remélem sikerül. Sajnos nem nagyon váltok ruhát, mert nem telik mindig újra. Remélem, hogy megkapom 1. hónaptól a beígért ösztöndíjat, így tudom ruháztatni magam. :)

Mivel nem én leszek itt az egyetlen új, így nem valószínű, hogy pont engem fognak kinézni "áldozatnak".

Csak attól félek, hogy sokan ismerik egymást én meg senkit, így majd kilógok a sorból. :D

Már elhatároztam, hogy semmi más, csak a tanulás. :) Köszönöm a választ és a jókívánságot. És viszont kívánom. Feltéve, ha lesz következő tanév Neked.

2015. aug. 30. 03:58
 6/13 anonim ***** válasza:

Köszi kérdező, de nem kell sajnálni.

Lepergett rólam, mert tudtam, hogy sokkal értelmesebb vagyok, mint ők. :D


Sok sikert az új sulihoz! :)

2015. aug. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én is most kezdem a gimit és eléggé izgulok.Véleményem szerint nem lesznek komolyabbak, legalábbis pár évig. Nem csak én gondolom így, többen is mondták már, hogy gimiben még mindig tartani fog a "klikkesedés". Nálam általánosban is minden nyáron az volt, hogy főleg augusztusban a suli miatt aggódtam pedig akkor nem volt változás,hát akkor most, hogy érzem magam... Engem sem tartottak sosem jófejnek, igaz elég csöndes voltam,de azért igyekeztem mindenkivel barátságos lenni. Az új osztályomból ismerek néhány embert,de ők sajnos pont az a legalja népség. Azon kívül egyedül az unokatesómra számíthatnék,viszont annyira nem ismerjük egymást,eddig ritkán találkoztunk csak most úgy adódott,hogy osztálytársak leszünk. Egyébként szerintem az lenne a normális, ha mindenki elfogadná a másikat úgy ahogy van. Engem nem zavarnak a furcsa emberek,a más stílusúak vagy elvont gondolkodásuak,sőt többre tartom őket mint az ilyen beszólogatós, nagyképű plázacicákat. Amikor gólyanap volt akkor láttam egy lányt aki nálam is visszahúzódobb volt és elég halkan beszélt,de ő volt a legszinpatikusabb személy az osztályban. Mindenhol vannak mindenfélék,de biztosan te is találsz majd barátokat. Ha van valami kérdésed írhatsz :) Sok sikert az új iskolához! :-)
2015. aug. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ez lemaradt: 14/L
2015. aug. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Kedves 3./6. válaszoló!

Ez a jó hozzáállás. Ahogy mindenki mondja, egyszer úgyis megunják. :D Köszönöm! :)


Kedves 7./8. válaszoló!

Gondolom sokan vannak, akik még sajnos új suliban sem tudnak megkomolyodni.

Az a baj, hogy amilyennek látnak 1. alkalommal, olyan véleményt alkotnak az emberről. Lehet engem is ezért utáltak ennyien. Én is megkerestem az új osztálytársaimat. És ahogy látom, Ők is sablonlányok/sablonfiúk. És azok mindig nagyképűek. Az unokatesód meg miért aggódott, hogy osztálytársak lesztek? :0 Én örülnék, ha az unokatesóm az osztálytársam lenne. :) Szóval nem tudom, mi a baja. Valóban az lenne a normális, ha mindenki elfogadná a másikat. De sajnos mostanában az a "menő", ha valaki a számukra "alsóbbrendűt" bántja, pedig semmivel sem jobb nála. Sőt, rosszabb. Pedig semmi baj sincs vele. Az biztos, hogy minden ember más. Remélem, hogy én is megtalálom itt a legjobb társaságot. Köszönöm, viszont kívánom. :)

Na meg a választ is köszönöm. :D

2015. aug. 30. 16:19
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem aggódott hanem *adódott,nézd meg mégegyszer:)
2015. aug. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!