Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy bírjak ki még egy évet...

Hogy bírjak ki még egy évet ezzel az osztállyal?

Figyelt kérdés
A 12. évemet kezdem, ami egyben az utolsó is. Csendes, visszahúzódó lány vagyok kicsit, de nem is ez a baj. A bajom az, hogy igazából a többi lány mind egy kétszínű, mindenkit kibeszélő banda... Egy két normálisabb van, konkrétan 3 akivel meg tudtam beszélni a dolgaimat, de közülük is az egyikben nagyot csalódtam, és már vele sem vagyunk olyan jóban...
2015. aug. 30. 23:24
 1/5 eznemlényeges ***** válasza:
Én meg csendes, visszahúzódó 15/f vagyok, próbálj találni valakit, aki csendes. Vele próbálj beszélgetni, ő megérti a bajaid(legalábbis nálam megérti az a lány), s áttudja érezni. A legegyszerűb ávészelni így, remélem találsz, sok sikert. :)
2015. aug. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy ev hamar elrepul. Foleg,hogy majusig tart csak. Meg lefoglal majd tanulas. Nem kell veluk beszelni, es ki iros, haverokat valassz mashonnan.
2015. aug. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha én túléltem, akkor te is túl fogod... :)
2015. aug. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hogy bírtad ki az eddigi 3 évet? Bírd ki ugyanúgy a negyediket is. Amúgy nekem egy barátom se volt egész középiskolában az osztályból, mégis kibírtam, voltak barátaim az osztályon kívül. Neked, mint írod, 2 barátod is van az osztályodban, nem tudom, mit siránkozol.
2015. aug. 31. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 #Nikii ***** válasza:
Szia én általában olvasok, rajzolok vagy telefonozok vagy ilyesmi és mivel ez az utolsó éved biztos le fog foglalni a tanulás. Remélem tudtam segítettem és kitartás :)
2015. aug. 31. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!