Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi lesz, ha nem fogok tudni...

Mi lesz, ha nem fogok tudni megfelelni?

Figyelt kérdés
Ma fogok iskolába menni, nagyon félek, hogy én leszek a legbutább. Sajnos olyan öt éve volt a fejemben egy betegség, ami miatt lassan tudok gondolkodni, a mamám gúnyolt is miatta sokat. Anya és apa azt mondták, hogy egyenlőre menjek szakmunkás iskolába és utána próbáljak meg érettségizni. Nagyon félek, hogy a lassúságom miatt én leszek a legbutább és miattam nem fognak a többiek haladni. Félek a többiek gúnyolódásától is.

2015. szept. 1. 06:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne törödj velük, ha ilyen betegséged volt arról nem te tehetsz. Ha gunyolodnak meg tegyel ra magasrol. Ha van ra lehetoseg kerjetek fel egy magantanart aki az iskola ideje alatt is haladni tud veled. Sok sikert :)
2015. szept. 1. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezt megfelelési kényszernek nevezik, ami nagyon sok probléma forrása. Nézz utána a neten, mit tehetsz ellene.
2015. szept. 1. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Bízok benne, hogy nem lesz semmi baj.
2015. szept. 1. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!