Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mért ilyenek velem az uj...

Mért ilyenek velem az uj osztálytársaim?

Figyelt kérdés

Valamiért pár hü,,e engem piszkál meg cseztetnek minden féle hülyeséggel pedig még alig szóltam hozzájuk.Kicsit visszahúzódó vagyok de nem hinném,hogy ezért csesztetnek.

Már első nap csúfoltak pedig nem tudom mért.Még pár embert is próbáltak rajtam kivül de inkább engem választottak.

Legszivesebben leütném az összeset de ez egy katolikus suli és nagyon szigorüan veszik a verekedést akár ki is csaphatnak.De én megpróbálok uralkodni magamon,egyenlőre hozzájuk sem szólok még akkor se ha kérdeznek valamit.


De nem is értem,hogy ilyen agyhalottak mit keresnek egy katolikus suliban.


Mit csináljak,hogy abba hagyják.

Tanárnak meg nem szólok mert az gyávaság lenne és még jobban piszkálnának.


Mit csináljak hogy ne piszkáljanak.


Valamiért a többiek sem akarnak velem barátkozni pedig én közeledek hozzájuk.Azt veszem észre,hogy az osztálynak sok rèsze van és alig barátkoznak valakivel is van két három ember azok ugy jol megvannak kivéve akik engem piszkálnak azok vannak 6 an abból 3 cseztet.



2015. szept. 1. 15:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A suli olyan, mint a dzsungel, a gyengékre vadásznak. Mutasd erősnek magad, legyél közvetlenebb. Engem is azért bántottak mert csendes voltam...
2015. szept. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Amugy személyesen egyik sem merne oda menni hozzám("kiséret" nélkül vagy iskolán kivül) és belemondani a szemembe.
2015. szept. 1. 16:06
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Haverkodj olyanokkal, akiket bírsz, ha már látják, hogy nem vagy egyedül, akkor leszállnak rólad.
2015. szept. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Mi általánosban nagyon kerültünk egy lányt, nem beszélgettünk vele és mindig tartottuk a tisztességes 5 méter távolságot. Hogy miért? Mert bűzlött az alkoholtól és a cigarettától (a szülei alkoholisták voltak és a lakásban cigiztek), a ruháit két havonta mosta és hajából zsíroskenyeret lehetett volna csinálni. Szörnyen igénytelen volt, utáltunk a környezetében lenni. Nem szemétségből csináltuk, egyszerűen csak az ájulás kerülgetett, akárhányszor a közelébe mentünk.

Nem akarlak megbántani, de nem lehet, hogy nálatok is ez van? Rendesen öltözködsz?

2015. szept. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Nem vagyok büdö se semmi ilyen :D

Nem járok márkás cucokba de piszkos sem vagy se büdös.

2015. szept. 1. 16:11
 6/13 A kérdező kommentje:
Bocs a helyesirási hibákért 14/f
2015. szept. 1. 16:12
 7/13 anonim ***** válasza:
Középsuliba indultál vagy te vagy egyetlen új az osztályban?
2015. szept. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Középsuliba.Itt mindenki ujj
2015. szept. 2. 16:28
 9/13 anonim ***** válasza:
Akkor valószínűleg ők is idegesek, s úgy vezetik le a bizonytalanságuk, hogy másokat csesztetnek. Én is azt tudom ajánlani, hogy keress magadnak egy kis társaságot, s ne vedd komolyan a csesztetésük, ha csak teheted, fordítsd humorrá a dolgot. Ha látják, hogy leperegnek rólad a rosszalló kommentek, leszállnak rólad.
2015. szept. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Már találtam társaságot de még mindig rajtam vannak és nem hagynak békén.
2015. szept. 4. 14:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!