Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak, ha az osztálytá...

Mit csináljak, ha az osztálytársaim már az első napon kötözködnek? (11. osztály)

Figyelt kérdés

Szóval pár gyökér ezen a napon ahogy szokásuk elkezdtek próbálgatni mindenféle módon megalázni meg ilyesmi. Ráadásul az osztályfőnök nem is tesz ellenük semmit mikor az a dolguk...

Nyílván menőnek hiszik magukat, csak mert úgy néznek ki mint a rossz homokosok és nekem vannak barátaim meg barátnőim szóval nem is vagyok az a lúzer fajta. Csak ők állandóan fényképeznek engemet, kajával dobálnak meg akár tanórán hangosan is beszólnak nekem mikor a tanár beszél. Ami elég nagy tiszteletlenség nem csak velem, hanem az osztálytársakkal és a tanár ellen is.

De az osztályfőnököt nem zavarja az, hogy ők mindenkit piszkálgatnak.

Milyen megoldások vannak:

1) felvételt gyűjteni, hogy ők zaklatnak és zsaroljam őket azzal, hogyha nem fejezik be akkor eljuttatom a rendőrségre ésha elvennék a telefonomat feleslegesen, mert akkor a gépemen van egy másolat és ilyesmi

2)Próbáljam megmutatni, hogy nekik egyre kevesebb a barátaik, mert nem menő dolog csak úgy zaklatni bárkit is

3)Szerezzek kigyúrt barátokat és közösen szétveretni őket nyílvánosan ameddig csak kedvem támad

4)egyéb módszer

A figyelmen kívül hagyás az hiába van, mert akkor ők még úgyis megaláznak sőt büszkén élvezik, hogy van egy ember aki nem védekezik...

Egyébként 9. vége óta ezt csinálják és még máig nem unták meg, szóval nem tűnik annyira irigylésre méltó életűeknek, mint amennyire beállítják magukat.



2015. szept. 1. 16:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Fényképezgetnek téged? és fel is rakják vmi oldalra?

Azért simán fel jelentheted őket

2015. szept. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Csak fenyegetnek, hogy feltesznek valahová vagy elküldik a szüleimnek.
2015. szept. 1. 16:13
 3/19 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem ha csak fenyegetnek is, úgyis feljelentést tehetsz ellenük.
2015. szept. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Lehet, de mégha a rendőrök kijönnének akkor mi lenne? Átkutatnák a telefonjukat, hogy névtelen bejelentés érkezett és, ha van valami akkor a magyar rendőrségtől mit várjak? Rájuk szólnak, hogy emberi jogok így úgy aztán továbbmennek és ők folytassák a zaklatást.

Talán még az igazgató is csak beírna valamit aztán ki se rúgják őket és megy tovább

2015. szept. 1. 16:24
 5/19 #Nikii ***** válasza:

Szerintem is fel lehet őket ezért már jelenteni

Amúgy meg milyen iskola ez??? Már bocsi de melyik iskolában vannak ilyen fogyatékosok hogy még 11.ben (!!!) is így viselkednek?? 2. osztályban még normális mert kisgyerekek de ezek mindjárt felnőttek!! Megragadtak a 8 éves agyi szinten vagy mi??

2015. szept. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Ha lefényképez és felrak az internetre, úgy, hogy Te nem egyezel bele, az személyi jogsértés.
2015. szept. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Én nekem az az álmom, hogy az iskolába szabadon tanuljak,szabadon barátkozzak, szabadon ismerkedjek.

Ráadásul az egyik érettségi tantárgy órán a mobiljukon hangokat kapcsolnak be vagy zenét kapcsolnak be és a tanár nem tesz semmit ellene mikor ez nem valami lepukkant szakiskola

2015. szept. 1. 16:27
 8/19 anonim ***** válasza:

3)

Végre valaki. Nem is kell kigyúrtnak lenniük, leveritek őket.


1) Ha feltöltik valahova, az oldal adminisztrátoránál jelezheted, hogy ez egy rólad készült kép., és te nem adtál engedélyt, hogy feltöltsd. A rendőrség ugyanezt tenné. IP cím alapú nyomozást nem fognak fojtatni, az biztos. Ezt a másolatos dolgot meg oviban nyalják csak be.

2) Megpróbálhatod, de mivel többség van lefognak ugatni.

3) Itt már falhoz szoríthatod az egyiket és megmondhatod, hogy mekkora egy semmirekellő, míg a többiek ezt látják. Néha újra emlékeztetni kell majd a gyereket hol a helye.

4) Megpróbálsz kicsit barátkozni velük, így keresnek mást.


Mégis mit képzeltek mit tesznek a rendőrségen? Távoltartási végzést nem kaphatnak ha ugyanabba az osztályba járnak, börtönbe nem fogják őket zárni, pénzbírság sem jár ilyenért, ki sem mennek házukra, hogy "Apuka a fia piszkál másokat".


Mi a következményei annak ha elvered őket?

Csak történt egy kis összetűzés, legfeljebb kapok egy intőt. Ha pedig többen verekedtek úgy még biztonságosabb a dolog, ugyanis nem fognak kb 8 gyereknek intőt adna. Vagy ha mégis akkor nem lesz az, hogy csak 4 kap mert "ők kezdték".

2015. szept. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Régebben jóba voltam velük, csak egyik napról a másikra zaklatni kezdtek
2015. szept. 1. 17:43
 10/19 anonim ***** válasza:
Nem csak viccelődnek?
2015. szept. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!