Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ti tegeztetek már le tanárt...

Ti tegeztetek már le tanárt véletlenül?

Figyelt kérdés
2015. szept. 1. 17:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen,de nem volt belole problema :)
2015. szept. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Ige, de olyan is volt már, hogy 'legyen szíves' helyett 'légyszívest' mondtam egy tanárnak. Kicsit vakargatta a fejét, de utána el volt nézve. :)
2015. szept. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nyolcadikban már mindent tanárt visszategeztem, de inkább nem szóltak. Tegezve, de udvariasan fogalmaztam, magukat égették volna be. De vannak olyan megfogalmazási formák, amik se nem tegeződésre, se nem magázódásra nem utalnak, ezekkel is éltem. Ez volt végig gimnáziumban is. Nem szerettem a csendőrpertut.
2015. szept. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Részegen, a Józsefet, baz meg Józskáztam osztálykiránduláson.

16/f

2015. szept. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nálunk vannak olyan jó fejek a tanárok, hogy tegezhetjük őket. Ők megmondták hogy őket nem zavarja ha tegezzük, vagy a nevükön szólítjuk őket csak azért a kellő tisztelet legyen meg (Tehát ne úgy hogy mit tudom én "Zsolti gyere má segítsél") :D

Általánosba szigorúbban vették (református suli volt). Ott is tegeztem le tanárok véletlenül de probléma nem lett belőle :D

2015. szept. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer majdnem, de megakadtam, újrakezdtem a mondatot és nem lett semmi.
2015. szept. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Igen. A boltban hirtelen rám köszönt valaki én meg reflexből mondtam egy sziát. Aztán láttam, hogy a matek tanárom :D
2015. szept. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Sziát mondtam neki.de nem volt belőlle probléma.
2015. szept. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Még gólya voltam, szecska-hét volt, és az esküben benne volt, hogy köszönni kell a végzősöknek... lépcsőfordulóban illedelmesen köszöntem is egy "Szia!"-t... csak utána láttam, hogy a tanáriba megy be... :)
2015. szept. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Persze, amikor a véleményemet kifejtettem tudja helyett azt mondtam tudod? De nem sértődött meg csak annyit mondott nevetve :persze tudom. De máskor is tegeztem már le másik tanárt, és sosem volt belőle semmi probléma, főleg ha frissdiplomás volt.
2015. szept. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!