Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » 9. -es vagyok az új iskolámban...

9. -es vagyok az új iskolámban. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Senkit nem ismerek és nagyon félénk vagyok. Nem nagyon tudom, hogy közeledjek a többiek felé. Az iskolában is meginogtam. Segítsetek kérlek, mit tegyek?

2015. szept. 2. 17:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A legrosszabb az ha azt látják rajtad hogy félénk vagy. Ezt sajnos ki fogják használni azok akik kötekedők vagy csak simán rosszindulatúak. A legjobb az lesz ha erőt veszel magadon és leküzdöd ezt (tudom könnyű mondani) de még pár évet ott leszel. Legyél felszabadult, vagyis próbálj meg az lenni. Kezdeményezz, kérdezősködj, barátkozz...akár egy témát felhozva vagy bármi. Hidd el lesz ennél sokkal nehezebb dolgod is az életben....ne itt és ne most "blokkolj le".
2015. szept. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) Rendben, igyekszem bátrabb lenni :)
2015. szept. 2. 17:31
 3/9 anonim válasza:

Szia. Én is most kezdtem a középsulit. Hogyan közeledj? Aki neked szimpatikus, azzal próbálj meg beszélgetni, legyen egy kis önbizalmad. Hogy érted, hogy meginogtál? Amúgy legyél kedves mindenkivel. Úgyis lesznek barátaid. Fiú vagy lány vagy?


14/F

2015. szept. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
(1-es vagyok)Igen, muszáj bátrabbnak lenned, mert ez az elején nagyon meghatározó egy osztályban kiről milyen kép alakul ki a másikban. Legalább 1-2 olyan személynek lennie kell akire számíthatsz vagy legalább nagyon jóba vagy. Ha ez nincs akkor jön a kiközösítés aminek vagy nagyon rossz vége lesz vagy sok idő kell hogy ezt elnézzék. Szóval kitartás és hajrá!
2015. szept. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Lány vagyok :) Rendben, igyekszem! Köszönöm a segítséget :)
2015. szept. 2. 17:37
 6/9 anonim ***** válasza:
Érdekes, én első nap közöltem mindenkivel, hogy fél éve boxolok, és furcsa mód senki sem kötött belém...
2015. szept. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6: Igazi rossz fiú vagy! Te mesterien értesz az ismerkedéshez biztosan!
2015. szept. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jó előtte azér összespanoltam az osztály felével....ez csak amolyan ráadás volt...6-os voltam..
2015. szept. 3. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Legyél talpraesett! Anno nekem ugyanez a problémám volt és cseszegtettek is rendesen. Menj el valamilyen komoly sportot űzni, nekem leginkább a Taekwondo segített, bár persze bármilyen harcművészetet ajánlok.:)


A járásod, testtartásod, fejtartásod, gesztusaid, mimikád, kommunikációd nagyon meghatározó egy ilyen esetben!


De legyél haverkodós is, segíts a többieknek, ha van erre lehetőség. Egyet jegyezz meg! Ha a falkavezérrel jóba vagy, akkor az egész osztály a barátod lesz. Hogy ezt hogyan tudod elérni? Nálam az segített, hogy hagytam a "falkavezérnek" azt, hogy lemásolja rólam a fizika dogát. Utána beszélgettünk és tök jó lett a viszonyunk. Ezután a csordaszellem miatt mindenkivel haver lettem:)


Fel a fejjel!

2015. szept. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!